fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

RUSYA MEDYUMLARI – RUSYA MEDYUM

Rusya Medyumları

 

Medyumluk zor zanaattır. Bundan dolayı herkes iyi bir medyum ile çalışmak ister. Medyum gelecek zaman için oldukça iyi tahminlerde bulunan hatta bazen geleceği bilen kişiye denilmektedir. Piyasada ise pek çok medyum adı altında dolandırıcı bulunmaktadır.

 

Rusya ülkesinde de bu işi yapan pek çok medyum bulunmaktadır. Özellikle Rusya’da gurbette bulunan kişiler Rusya medyum aracılığı ile medyumluk hizmeti alabilmektedirler. Üstelik burada ki medyumlar büyü yapabilir ve büyü bozabilmektedirler. Rusya medyum büyü sanatında kendilerini eğitmiş ve belirli bilgi birikimi olan kişilerdir. Bundan dolayı dolandırılma gibi bir durumun olasılığı oldukça düşüktür.

 

Rusya hatta Rusya’nın civar ülkelerinden dahi buradan medyumluk hizmeti alana pek çok kişi bulunmaktadır. Siz de Rusya’da ki medyumla aracılığı ile istediğiniz büyüyü yaptırabilir veya bozabilirsiniz.

 

 Rusya’da Büyü Bozma

 

Rusya ülkesinde pek çok deneyimli medyumlar bulunmaktadır. Bu ülkede ki medyumlar aracılığı ile istediğiniz büyüyü yaptırabilir veya bozabilirsiniz. Büyü bozma oldukça zor bir işlem olduğundan mutlaka tecrübeli bir medyum aracılığı ile bu hizmeti almalısınız. Her büyü farklı türde bozulduğu için medyumluk mesleğinde bu işi ancak tecrübeli ve bilgili kişiler yapabilmektedir. Rusya’da bulmuş olduğunuz medyum ile birlikte Rusyada büyü bozan hocalar ile istediğiniz büyüyü bozdurabilirsiniz.

 

Ülkemizde olduğu gibi dış devletlerde de medyumluk adı altında pek çok dolandırıcılık vakaları yaşanmaktadır. Bu yüzden ihtiyaçları doğrultusunda bu hizmetten faydalanmak isteyen pek çok insan mağdur olmaktadır. Bundan dolayı mutlaka bu konu üzerinde durulması gerekmektedir. Rusyada büyü bozan hocalar hizmeti almak isteyen kişiler de mutlaka referans aracılığı ile bu hizmetten yararlanmalısınız.

 

 Rusya’da Büyü Yapma

 

Büyü yapma işlemi de en az büyü bozma kadar meşakkatli bir iştir. Büyü için doğadan veya büyü yaptırılmak istenilen kişiden bir takım malzemeler veya araç gereçler kullanılmaktadır. Büyü yaptırmak için gerekli olan malzemeler ise doğadan alındığı için Rusya’da da bu malzemeler temin edilebilmektedir. Rusyada büyü yapan hocalar ile birlikte bilgi birikimine sahip medyumlar aracılığı ile büyü yaptırılabilmektedir. Bunun için de malzemelerin temini oldukça önemlidir. Siz de Rusyada büyü yapan hocalar ile birlikte istediğinizi büyü türünü yaptırabilir ve bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

 

1 Comment

Add Yours →

ben Antalya’dan Serhat hocam ben sizden yardım istiyorum benim derdim eşimin annesinin bana yaptırmaya çalıştı işlemler ben sürekli koruma işlemi yaptırıyorum ama bizi papaz büyüsü ile Ermeni büyüsü ile ayırmaya çalışıyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN