fbpx

Telefon: 0531-936-28-10

Medyum Zaher SEKMEN

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ ETKİLERİ NELERDİR?

Domuz Yağı Büyüsü

 

Büyülerin çoğu ismini yapıldığı nesneye bakılarak almaktadır. Şeytani büyüler arasında yer alan domuz yağı büyüsü de adını bu yolla almıştır. Domuz yağı ile yapılan büyüler tamamen kötü amaçlar ile yapılmaktadır. Bu nedenle de büyü etkisindeki insanı ve kimi zaman da yaptıran kişiyi oldukça fazla etkilemektedir. Yan etkileri düşünüldüğünde domuz yağı büyüsü yapan hocalar oldukça dikkatli araştırılmalıdır.

 

Ritüel, insana aşamayacağı dertler ve sıkıntılar vermek için domuz yağı büyüsü yapan hocalar tarafından yapılmaktadır. En etkili büyüler arasında sayılan bu büyü için domuz büyüsü nasıl bozulur sorusu da sıklıkla gündeme gelmektedir.

 

 Büyünün Yapım Aşamaları ve Etkileri

 

Kökeni oldukça eskiye dayanan domuz yağı büyüleri kara büyüler sınıfına dahil olmaktadır. İşlemler domuz yağı büyüsü yapan hocalar tarafından farklı yollar ile uygulanmaktadır. Buna göre günler öncesinden ve dualarla hazırlanan sıvı duruma göre kişiye yakın yerlere sürülmektedir. Buna göre sıvı evin bir yerine ya da doğrudan kişinin kıyafetlerine sürülebilmektedir. Sıvı, sürüldüğü andan kısa bir süre sonra etki etmeye başlamakta ve bunu hissettirmektedir.

 

Domuz yağı büyüsü yalnızca sıvının sürülmesi ile yeterli olmamaktadır. Sıvı sürüldükten sonra da domuz yağı büyüsü yapan hocalar tarafından büyü ritüelleri devam ettirilmektedir. Burada medyum tarafından söylenenleri bire bir uygulamak da oldukça önemli bir noktadır. Büyü, doğru bir şekilde yapıldıktan sonra yapılan kişiye oldukça büyük sıkıntılar vermeye başlamaktadır. Bu sıkıntılar hem maddi hem de manevi boyutlara taşınmaktadır.

 

 Domuz Yağı Büyüsünün Bozulması

 

Domuz yağı büyüsü kişide; uykusuzluk ve gaipten ses duyma gibi olağan dışı etkiler göstermektedir. Etkileri bunlarla da kalmayan işlem için domuz yağı büyüsü nasıl bozulur sorusuna cevap aranmaktadır. Öncelikle her büyü işleminde bir de bozum işleminin olduğu bilinmelidir. Domuz yağı büyüsü de bozularak çözülebilen işlemler arasındadır. Ancak çok güçlü bir büyü olduğu dikkate alınarak bunu bozacak hocanın da oldukça güçlü olması gerekmektedir.

 

Domuz yağı büyüsü bozulurken havas ilminden yardım alınmaktadır. Arkaik adı verilen büyüyü başka bir büyü ile çözme işlemleri de uygulanabilmektedir. Bu işlemlerin yanı sıra çeşitli dualardan da yardım alınabilmektedir.

 

5 Comments

Add Yours →

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN