fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

BÜYÜ NASIL YAPILIR?

Büyü Nasıl Yapılır?

 

Büyü, sihir ve ilim alanı olarak bilinir. Çok eski toplumlardan var ola gelen büyü, etki altına almak anlamını taşır. Büyüyü yapan kişilere, medyum denmektedir. Medyumlar, büyünün tüm gerekliliklerini bildikleri için en iyi şekilde uygulayan kişilerdir. Büyü nasıl yapılır sorusuna gelmeden önce, büyünün tam olarak ne olduğu hakkında bilgi sahibi olunması gerekir.

 

Büyünün yapılma biçimi evrendeki enerjiyi etkili olarak kullanmaktır. Kelimenin diğer anlamıyla, insan dışı olan varlıklarla yapılan, mistik kuralların bütünüdür. Dünyanın hemen her yerinde aynı yöntemlerle yapılsa bile, sonuç olarak birbirinden ayrılabilmektedir.

 

 Büyü Nasıl Yapılır?

 

Büyü nasıl yapılır sorusuna, gizli ilimleri kullanıp, insanları etki altına alma sanatı olarak belirlenebilir. Büyünün yapılış amacı, nasıl yapıldığının açıklamasıdır. Yani büyünün nasıl yapıldığını, büyünün amacına göre değerlendirmek doğru olacaktır. Büyü yapmak, manevi alemle iletişime geçmektir. Bu nedenle yapacak olan kişinin uzman olması, hiç olmazsa temel büyü kavramlarını bilmesi gerekmektedir. Aksi halde büyü nasıl yapılır sorusuna cevap aramaya çalışırken, istenmeyen durumlara neden olunabilir.

 

Büyü Nasıl Bozulur?

 

Bu sorunun cevabı, aslında yapılan büyünün etkisine bağlıdır. Bazı kara büyüler insanı derinden etkilediği için bozulması bir o kadar zor olabiliyor. Temelde düşünüldüğü zaman büyünün bozulması, gizlidir. Bu nedenle büyü bozan kişiler, medyumlar olarak bilinirler. Medyumlar büyülerin bozulma aşamasında, tecrübeden daha öte olan bilginin sahibidirler. Bilgi sahibi oldukları için büyünün bozulma işlemini gerçekleştirebilirler.

 

Şimdi aklınıza büyü bozma işleminin ne kadar zor olduğu sorusu takılabilir. Büyü, kendi içinde birçok alanı kapsar. Örneğin, insan anatomisi, evrensel enerji büyünün ana parçaları arasındadır. Dolayısıyla bu konularda bilgisi olmayan kişilerin, büyü yapmak veya bozmak hakkında sonuç beklemesi yanlış olacaktır.

 

 Evde Büyü Yapmak

 

Evde büyü yapmak, basit ipuçları kullanılarak yapılabilir. Fakat ağır büyüleri evde yapmaya kalkışmak, ev içerisinde yaşayan bireylerin sıkıntı çekmesine neden olabilir. Peki evde büyü yapmak denilince akla ilk gelen basit ve pratik olan büyü hangisidir.

 

 Kaşık Büyüsü

 

Büyü yapılabilmesi için iki adet orta boy tahta kaşığa ihtiyaç vardır. İki farklı kaşığın birinin ön yüzüne kendi adınızı, diğerine sevdiğinizin adını yazın ve bir iple birbirine bağlayın. Daha sonrasında bu kaşıkları toprağın altına gömün. Gerekli duayı okuyun.

9 Comments

Add Yours →

sizinle tekrardan görüşe bilmemiz mümkün mü biliyorum yoğunsunuz ama yaptırdığımız rızık bereket işlemi gerçekleştirdi şimdi eşimle aram çok bozuk bunun için bağlama işlemi yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz hocam

Bursa medyumları arasında en iyisi sizin olduğunuzu biliyorum hocam Bursa’da bağlama işlemi yapan bir medyum arıyorum

size yaptırdığımız bağlama işlemi gerçekleşti çok uzun zamandır görüşemiyoruz sizinle özür dilerim sizi yakında ziyarete geleceğim

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN