fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

Bir Erkeği Bağlamak İçin Dua

Bir Erkeği Bağlamak İçin Dua

Bir Erkeği Bağlamanın Amacı Nedir?

Kadınların hoşlandığı, sevdiği erkek için okuyacağı bir dua olmaktadır. Asıl amacı kişinin hislerini ortaya çıkararak dua eden kişinin fark edilmesini sağlamaktır. Gerektiği şekilde ve düzenli olarak yapılan erkeği bağlama duası sonrası dua eden kişi dikkat çekmeye başlamaktadır. Etkili bir yöntem olan dua etkilenmek istenen kişiyi dua eden kişiye sonsuza kadar bağlama amacını gütmektedir. Bağlama için yapılacak dua içerisinde etkili olması için ve geri tepmemesi için belili durumlar bulunmaktadır. Belirtilen durumlara dikkat etmek son derece önemli bir durum oluşturmaktadır. Dua içerisinde bulunan iki kişi birbirine aşık olarak hayatlarını devam ettirmektedirler.

Erkeği Bağlama Duasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bağlama duası içerisinde belirli durumlar mevcuttur. Bağlanması istenilen kişi ve dua eden kişi için geçerli olan maddelere dikkat etmekte fayda vardır. İlk durum, dua bir heves uğruna okunmamalıdır. Gerçekten istenen bir durum için yapılmalı ve okunan dualara dikkat edilmelidir. Her dua gibi erkeği bağlama duası içerisinde de niyet önemli olmaktadır. Dua okuyan kişi duanın etkileri ve sonuçlarının hayırlı olmasını düşünerek duayı okumalıdır. Ayrıca dua sonucu bağlanması istenen kişinin var olması gerekmektedir. Duanın okunup bilinmeyen bir kişinin dua okuyan kişiye bağlanması beklenmemelidir. Duanın gerçekleşmesi için belirli bir süre beklenmelidir. Bazı durumlarda kısa sürede bazı durumlarda ise uzun bir sürede dua kendini göstermelidir. Ayrıca duanın kabul olabilmesi için ise kalpten istenerek okunması gerekmektedir.

Bağlama Duasının Etkileri Nelerdir?

Kalpten ve gerçekten istenerek okunan dua belirli bir süre içerisinde kabul olabilmektedir. Duanın kabul olması sonrasında ise gözle görülür etkiler bulunmaktadır. Etki altına alınması istenen erkek dua eden kişiye ilgi göstermeye başlayabilmektedir. Doğru bir şekilde okunan dualar sonrası istenen kişide dikkat çeken bir değişim oluşmaktadır. Dua sonrasında oluşan etkiler dua eden kişiye bağlı olmaktadır. Kalpten istenen bir dua daha etkili olarak sonuçlanabilmektedir. Ayrıca dua günün her zamanında okunabilmektedir. Ancak belirli bir zaman diliminde dualar gerçekleşebilmektedir. Duanın etki göstermesinin bir diğer yolu ve gerekliliği ise dua edildiğine dair hiçbir bilginin kimse ile paylaşılmaması durumu olmaktadır.

5 Comments

Add Yours →

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

hayırlı günler hocam biz 4 ay önce bir ev aldık eve taşındığımız günden beri kabuslar görüyoruz hem ben hem eşim hocam evi daha yeni aldık gitsek gidemiyoruz kalsak kalamıyoruz ne olduğunu da bilmiyoruz ama bir sorun olduğuna eminiz sizi bir arkadaşım önerdi yardımcı olur dedi geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

selamun aleykum hocam bizim bir arazi işimiz var defin işi yani yardımcı olurmusun

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN