fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

Bardak Büyüsü

Bardak Büyüsü

Bardak büyüsü bir bağlama büyüsüdür ve ismini büyüyü yaparken bardak kullanılması nedeni ile almıştır. Bağlama büyüleri aşık etmek amacı ile yapılan büyü türlerinden birisidir. Bu büyü türlerinden birisi de bardak büyüsüdür ve en çok kullanılan bağlama büyülerinden birisidir. Bardak büyüsünde bir bardak su ve bir miktar su ile yapılıyor. Gerekli olan bu materyaller temin edildikten sonra hüddamın adı söylenerek büyü tamamlanıyor. Hüddamın adı bardak büyüsü yaparken üç aşamada söylenir.
Öncelikle bardağa su doldururken sonraki aşamada şekeri kaşığa dökerken ve en sonunda da şeker ile dolun olan kaşığı bardağın yan kısmına koyarken söylenir. Bu aşamadan sonra ise bardak büyüsü için gerekli olan tılsımlar okunarak son aşamaya gelinmiş olur. Bardak büyüsündeki son aşama ise kaşıkta bulunan şekerin suya bırakılmasıdır. Bu işlem yapılırken yine hüddamın ismi üç kez tekrar edilir. Bu işlemlerden sonra ise son aşama olarak büyü yapılması istenen kişinin suyu içmesi ile bardak büyüsü tamamlanır.

Bardak ile Yapılan Belli Başlı Büyüler

Bağlama büyülerinin ortak özellikleri bardak kullanılmasıdır. Bunun yanı sıra kesme toz şeker de diğer kullanılan önemli materyallerden birisidir. Bu büyülerin en önemli özelliği su ile şekerin karıştırılarak büyü yapılması istenilen kişiye içirilmesidir. Bu nedenle bu tarz hazırlanan büyüler bardak büyüsü olarak nitelendirilir. Bardak büyüsü gibi büyüler bir kişinin sevdiği bir kişiyi kendisine bağlanması için yapıldığı için zararlı büyü çeşitlerinden görülmez.
Çoğu kez bardak büyüsünü kişiler kendileri yapmak isterler. Ancak hangi büyü türü olursa olsun ruhani varlıklardan yardım alınarak yapıldığından konusunda uzman kişilere yaptırılmadığında büyük sorunlar arz edebilir. Yapılacak en ufak bir hatada enerjilerin farklı yönlendirilmesine neden olacağından büyü yapan ve yaptırılan kişilere olumsuz tesirler ile etki etme durumu söz konusu olabilir. Bu nedenle bardak büyüleri çok kolay bir uygulama olarak gözükmüş olsa da mutlaka uzman bir medyum tarafından yapılması gerekiyor.

Bardak Büyüleri İçerisinde En Önemlisi

Bardak büyüleri içerisinde yer alan canbar büyüsü en sık kullanılan büyü türlerinden birisi olarak biliniyor. Bu büyüde tabak şeklinde kesilmiş bir hayvan derisi bardak ağzı yardımı ile çember çizilir. Bardak istenilen büyünün gerçekleşmesi için kullanılan en önemli materyaldir.

42 Comments

Add Yours →

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

hocam sevdiğim adamı elinde çiçekle kapımda görünce çok şaşırmıştım sizin sayenizde geri geldi çok şükür

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

ben geceleri uyurken sıkıntı çekiyorum hocam uyurgezerlik var korkuyorum kendime ya da bi başkasına zarar veririm diye

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN