fbpx

Telefon: 0531-936-28-10

Medyum Zaher SEKMEN

Cinlerden Korunma

Cinlerden Korunma

Cinlerden ve cin taifesinden her hangi bir varlıktan korunmanın en önemli yolu Ayetel kürsiyi koruma kalkanı olarak kullanmaktır.

Ayetel Kürsi

Ayetel kürsi adeta cinlere karşı bir zırhtır. Peygamber Efendimiz (sav) günde 7 defa okuyarak her okumadan sonra önce sağ, sonra sol, sonra sırasıyla ön, arka, yukarı, aşağıya üflemiş ve en sonunda da nefesini içine çekmiştir. Cin ve ifrit musallatından korunmanın en önemli yolu budur. Ayetel kürsinin en son ayeti olan “ve hüvel azizul hakııiym” kısmını sürekli tekrar etmekte cinlerden korunmak için çok etkili bir yöntemdir.

Felak ve Nas Sureleri

Ayetel kürsiden sonraki en önemli cinlerden korunma yolu felak ve nas surelerini okumaktır. Sayı sınırı olmaksızın aklımıza her geldiğinde felak ve nas surelerini okumalıyız. Unutmamalıyız ki Allah (c.c) Peygamber Efendimize büyü yapıldıktan sonra bu sureleri indirmiştir. O yüzden çok önemli surelerdir.

Buhur Yakmak

Cinler Kuranı Kerim’ in bildirdiğine göre dumansız ateşten yaratılmıştır. Bu yüzden bazı otların yakılması sonucu elde edilen buhur cinleri adeta mahvetmektedir. Bu otlar; sidr ağacı, defne yaprağı ve üzerlik otudur. Bu otların karıştırılıp yakılmasının ardından oluşacak dumanı ile evi tütsülemek tüm cin taifesinin perişan olmasını sağlayacaktır. Ayrıca evde elma çubuğundan yapılmış ufak bir parça çubuk bulundurulan eve Allah’ ın izniyle her hangi bir cinni varlık giremez. Bu saydığımız otlar cinlerin korktukları otlardır.
Kendileri de dumansız ateşten yaratılan cinler buhurdan nefret ederler. Bu buhurla tuvalet, banyo dahil evin her yerini buhurlamak eve cin girmesini engeller. Evi buhurlarken birer defa felak, nas, ayetel kürsi, fatiha ve ihlas sureleri okunmalıdır. Ayrıca kişisel temizlik veya banyo yapma esnasında defne yaprağından ya da sidr ağacından yapılmış sabun kullanmak banyodayken bu cinni varlıklardan korunmak için etkilidir. Kullanım sonucu ufalmış ve bitmeye yakın küçük sabun parçalarını çöpe atmayıp iç çamaşırlarının arasında saklamakta cinlere karşı koruyucu bir kalkan görevi görür.

Saffat ve Sebe Sureleri

Bu surelerin cinlerle mücadeledeki etkisi son derece muntazamdır. Günde istediğiniz sayıda saffat ve sebe surelerini okuyarak cinlerden ve ifritlerden korunabilirsiniz.

22 Comments

Add Yours →

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

sizinle tekrardan görüşe bilmemiz mümkün mü biliyorum yoğunsunuz ama yaptırdığımız rızık bereket işlemi gerçekleştirdi şimdi eşimle aram çok bozuk bunun için bağlama işlemi yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz hocam

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN