fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

EBCED HESABI

Ebced hesabı

Medyumlarla ilgili yazılar okuyan, büyüleri araştıran kişiler mutlaka ebced hesabını duymuştur. Gerek vefklerde gerek büyülerde olsun medyumların işlem yaparlarken olmazsa olmazlarındandır ebced ancak günümüzde internet sitelerinde gezindiğimde ebced hesabı ile ilgili elle tutulur gözle görülür sağlam bilgiler ne yazık ki yok. Bende bu sebepten ötürü sizlere ebced hesabından bahsetmem gerektiğine karar verdim. Bu yazımda siz değerli kardeşlerime ebced hesabı nedir, medyumlar ebced hesabı ile geleceği nasıl tahmin ediyor, ebced hesabı ne için kullanılır, ebced ile hangi bilgiler elde edilebilir konularını elimden geldiğince, dilimin döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Dilerseniz lafı uzatmayalım ve ebced nedir sorusunu yanıtlayarak yazımıza başlayalım.

Ebced nedir?

Ebced ve cifr olarakta bilinen ebced bir tür sayı sembolizm türüdür. Arap alfabesinde yer alan her harf ve her işaret için sayısal değer veren bu ilim kuranın şifresini çözmek Arap alfabesini daha kolay hatırlamak için yapılan bir uygulamaydı. İlk ortaya çıkarıldığı zamanlar çok kullanılmayan ve pekte popüler olmayan bu ilim zamanla gücünün fark edilmesi üzerini, kuranı daha iyi anlamak ve daha güzel kullanmak için güçlü bir yöntem olduğunun fark edilmesi üzerine herkes tarafından öğrenilmeye ve kullanılmaya başlandı. Bugünlerde ise ebced bilmeyen kişilere medyum dahi denilmemekte.

Medyumlar ebced hesabı ile geleceği nasıl tahmin ediyor

Geleceği tahmin etmek tamamen kehanet üzerine gerçekleşen bir durumdur. Her ne kadar kuran ve doğa üstü güçler kullanılsa da gelecek hakkında yüzde yüz netlikte bir şey söylemek mümkün değildir. Geleceği kesin olarak Allahtan başka kimse bilemez. Medyumlara yaptığı gelecek hakkında kehanetler üretmektir. Geleceğinde olabilme ihtimali olan şeyleri öngörmek içindir. Bunu yaparken ebced direk olarak etmen diyemeyiz. Ebced sadece geleceği görürken danışılabilen ve bazı şeyleri daha net olarak görmemize olanak sağlayan bir ilimdir. Medyumların genel olarak yaptığı şey zaten var olan şeyi görerek o konunu hakikatini anlamaktır. Ebcedin burada etkisi daha büyüktür. Bunu ise kişilerin kişisel bilgileri ile yapmaktadırlar. Yani anne ismi, kişinin ismi, doğum tarihleri ile fotoğrafları alınarak duruma göre farklı bilgilerde alınarak kişilerin durumları hakkında yorum yapılır. Bu yapılırken bazen kuranda kişinin doğum tarihinin denk geldiği ayetlere de başvurulabilmektedir ve özel yöntemlerle bunlarda incelenebilmektedir.

Ebced hesabı ne için kullanılır

Ebced hesabı her şey için kullanılır. Aşık etme vefki, geri getirme vefki, bağlama vefki, aşk büyüsü, dil bağlama büyüsü, erkeklik bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü, ayırma büyüsü, nohut büyüsü, sabun büyüsü, soğan büyüsü, nohut büyüsü, adet kanı büyüsü, papaz büyüsü, kaşık büyüsü, dikiş büyüsü dahil olmak üzere birçok büyü, vefk ve muska işi için ebced hesabı kullanılabilir.
Ebced ile hangi bilgiler elde edilebilir
Ebced ile kişinin hayatına dair neredeyse her bilgi edinilebilir. İki kişi arasındaki uyum, gelecekteki ilişkileri ve yaşantılarının ne yönde olacağı, kişinin sağlık durumu ve sağlık durumunun ne yönde olacağı ve dahası ebced hesabı yardımıyla öğrenilebilir.

7 Comments

Add Yours →

ben Antalya’dan Serhat hocam ben sizden yardım istiyorum benim derdim eşimin annesinin bana yaptırmaya çalıştı işlemler ben sürekli koruma işlemi yaptırıyorum ama bizi papaz büyüsü ile Ermeni büyüsü ile ayırmaya çalışıyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

zaher hocam size ilk başta hiç inanmamıştım ama karım geri dönünce çok şaşırdım ve mutlu oldum sizden özür dilerim hocam

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN