fbpx

Telefon: 0531-936-28-10

Medyum Zaher SEKMEN

Rukye İlmi

Rukye ilmi

Rukye ilmi isim olarak ülkemizde ne yazık ki çokta bilinen bir şey değil. Rukye ilmi olarak yapılan araştırmalarda ise önümüze gelen sonuçlarda ise doğru ve yeterli bilginin olmadığı gözümüze çarpıyor. Benimde amacım siz değerli kardeşlerime biraz olsun bilgi vermek ve sizleri aydınlatmak olduğu için Rukye ilminden bahsetmem gerektiğini düşündüm. Bu yazımda siz kardeşlerime Rukye ilmi nedir diyanet – Havas ilmi nedir diyanet, Rukye öğrenmek – Havas öğrenmek, Rukye ilmi büyü müdür – Havas ilmi büyü müdür, Rukye ile tedavi – Havas ile tedavi konularından bahsetmeye çalışacağım. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Rukye ilmi nedir diyerek konumuza başlayalım.

Rukye ilmi nedir diyanet? – Havas ilmi nedir diyanet?

Havas ilmi Rukye ilmi olarakta bilinmektedir. Diyanete göre havas ilmi kuranın gizli yüzünü anlatan mübarek bir ilimdir. Her insanda bulunmaz ve el verilerek aktarılır. Medyumların yaptığı her işlemin yapılması bu ilim sayesinde olur. Aklınıza gelebilecek her büyü, vefk, muska ve tılsım için Rukye ilmi kullanılır. Havas ilmi bir insanı tereyağı gibi ikiye ayırabildiği rivayet edilen bir ilimdir. Bu ilim olmadan medyumların bir yeteneği bir ilmi kalmaz. Bu büyü sayesinde medyumlar cinlere hükmedebilmektedirler. Hızır aleyhisselâm ve hazreti Süleyman bu ilme sahiptiler. Günümüzde hiçbir kimse bu ilmin yüzde yüzüne sahip olamaz. Bunun nedeni ise kimse hazreti Süleyman veya Hızır aleyhisselâm gibi olmadığı içindir.

Rukye öğrenmek – Havas öğrenmek

Sıfırdan öğrenilmesi oldukça zor bir ilimdir. İlk olarak el alınır sonrasında ise üstüne bilgi katılarak ilerlenebilir ancak asla yüzde yüz öğrenilmez. Öğrenmek için öncelikle kalbimizin temiz olması, el verecek kişinin testlerinden geçilmiş olması, belirli bir yaşta olunması, hayatının belirli kısımlarında sıkıntılar yaşayıp, Allah’ın sınamasından geçmiş olması gerekir.

Rukye ilmi büyü müdür? – Havas ilmi büyü müdür?

Hayır havas ilmi bir büyü değildir. Rukye ilmi – havas ilmi büyü ve vefk yapımı için kullanılan bir ilimdir. Ancak bu ilim büyüdür diyemeyiz. Büyünün yapılması için bilinmesi gerekir sadece. Havas ilmi sayesinde insanların yaşadığı her tür manevi ve maddi sıkıntı için kullanılarak çözüme ulaşılabilir.

Rukye ile tedavi – Havas ile tedavi

Bu durum biraz karışık bir durumdur. Bu ilim sayesinde kişilerin tedavisi yapılabilir ancak bu tedavi her sıkıntı için geçerli değildir. Genel olarak büyü kaynaklı hastalıkların ve sıkıntıların çözümü için kullanılır. Bunun yanı sıra kişilerde doğuştan gelen kısmet kapalılığı, enerji düşüklüğü gibi sıkıntıları çözümlemek içinde havas ilmi kullanılır. Kısaca ruhsal rahatsızlıklar için tedavi sağlayabilir. Ruhsal olmayan fiziki hastalıklar içinde kullanılsa ve fayda sağladığı gözlemlense dahi ilk olarak normal doktorlara başvurmakta fayda vardır. Doktorlardan çözüm bulunulmaması durumunda havas ilmine sahip gerçek medyumlara başvurulmalıdır.

18 Comments

Add Yours →

dil bağlama işlemi sayesinde eşimin ailesinin dilini bize karşı bağladınız kişilerimi sona erdi çok sağ olun hocam

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

ben Antalya’dan Serhat hocam ben sizden yardım istiyorum benim derdim eşimin annesinin bana yaptırmaya çalıştı işlemler ben sürekli koruma işlemi yaptırıyorum ama bizi papaz büyüsü ile Ermeni büyüsü ile ayırmaya çalışıyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

medyum hocamla mi görüşüyorum hocam ben zonguldak’tan yazıyorum medyumluk hakkında bilgi alacaktım

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN