fbpx

Telefon: 0531-936-28-10

Medyum Zaher SEKMEN

AŞIK ETME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

AŞIK ETME BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Aşık etme büyüsü kişinin sevdiğine kavuşmasına vesile olduğu için genel olarak ak büyü olarak görülür. Yalnızlığın ancak Allah’a mahsus olması ve dinimizde hadislerle de övülen evliliğin kutsallığı nedeniyle uygulanmasında da bir sıkıntı olmayan büyü çeşitleridir. Fakat oldukça çeşitli yöntemler ve uygulamalar mevcuttur. Kara büyü olarak sayılabilecek şekilde yapılanları çok tavsiye edilmemekle birlikte eğer kişi çok büyük bir çıkmazdaysa bilgili bir medyumdan yardım alarak kullanmasında bir sakınca yoktur. Fakat kırmızı büyü ile yapılan aşık etme büyüsünün hayırlara vesile olduğu çok az görülmüştür. Burada size yapımı en kolay olan ve kalben saf, temiz bir istekle uygularsanız çözüme kavuşmanızı sağlayabilecek bazı yöntemlerden bahsedeceğim.

Düğümle Aşık Etme Büyüsü

Düğüm, aşık etme büyüleri arasında en yaygın olarak bilinenlerden ve farklı yorumları mevcut olan büyüdür. Fakat içerisinde kara büyü materyalleri bulundurmaması nedeniyle en yapılması kolay olanı ve tehlikesizi ketenden yapılmış bir ip ve kullanılmış at nalıyla yapılanıdır.
Bu büyüde; kullanılmış at nalına ketenden yapılmış iple imsak vakti kıbleye dönerek düğüm atılır. İlk düğüm atılırken cinlerin musallatını engellemek için mutlaka abdestli olunmalıdır. Aksi takdirde uygulama tehlikeli bir hal alabilir ya da ters tepmeye sebep olabilir. İlk düğüm atılırken aşık edilmek istenen kişinin sureti göz önünde canlandırılır ve 41 kez “… kişinin aşkı için” denilerek düğüm kalp hizasında tutulur. Bu uygulama 41 gün boyunca tekrar edilir. 41 günün sonunda kişi kendisini aşık etmek istediği kişiye gösterir ve aşık olması istenen kişinin kalbi ısınmaya başlar. Takip eden 41 gün boyunca da büyünün kalıcılığının sağlanması için her yatsı vakti düğümlerden birisi çözülür ve at nalıyla kalan ip bir çınar ağacının dibine dilekler dileyerek ekilir.

Saç Kılıyla Aşık Etme Büyüsü

Bu büyüde aşık edilecek kişinin saç kılına ihtiyaç vardır. Eğer aşık edilecek kişi kadın ise suyla, erkekse toprakla kavuşturulması ve tılsımlı sözcüklerle yapılmalıdır. Halk arasında başvuranların oldukça çok olduğu bir büyüdür ve sadece kadınlara yapıldığında tuttuğuna dair yanlış bir kanı vardır.
Uygulama için öncelikle aşık edilecek kişinin saç teli edinilir. Bu saç teli kırmızı bir mumun üzerine yakılıp eritilmesiyle kaplanır. Ve mum tekrar donup tekrar mum haline getirilir. Aynı işlemi büyüyü yapan kişi kendi saç teliyle ve beyaz bir mumla yapar. Birisi kırmızı birisi beyaz içinde saç telleri olan bu iki mum elde edildikten sonra Hilal olan bir gece beklenir. Hilal yeni başlangıçlar gecesidir. Bu nedenle gökyüzünde hilal olması önemlidir.
Elde edilen iki mum hilal ışığını alabilecek açıklıkta bir alanda yakılıp birbirlerine karıştırılır. Bu işlem sırasında 77 adet besmele-i şerif okunur ve ardından kişinin yalnız kendi sesini duyabileceği şekilde “Rabbim sen yerleri-gökleri, her şeyi yaratansın. Tüm kainatı yoktan var eden kullarına hiss-i verensin. Gönlümdeki masumiyeti en iyi bilensin ve gönlüme bu sevgiyi koyan sensin. Bana verdiğin sevginin karşılığını da bana verebilecek olanda sensin.” denir.
Birbirine karışan kırmızı ve beyaz mum aşık edilecek kişi erkekse toprağa gömülür. Kadınsa içi boş bir saksı toprağına gömülür ve eve alınır sonrasında yedi gün her gece besmele-i şerif eşliğinde sulanır. Sonrasında aşık edilecek kişinin gönlüne bir kıvılcım nakş edilmiş olur ve hayırlısıyla evliliğe gidebilecek ömürlük bir sevgi oluşur.
Tabi bu iki yöntemde uygulanırken çok masum ve temiz duygularla aydınlık birer kalple yapılmalıdır. İtikat bu büyülerin temelidir. Daha farklı ve kesinliği olan aşık etme büyüleri de mevcuttur fakat bilmeyen kişilerce yapılması sakıncalı olduğu için işinin ehli bir medyum tarafından yapılmalıdır.

63 Comments

Add Yours →

hocam evlenemedim bir insan var çok seviyorum onunla tekrardan görüşebilmek için bize yardımcı olabilir misiniz

hocam annem bize büyü yaptırdı eşimle ayrılmak için elinden geleni ardına koymuyor bizim yuvamız tekrardan kurtarır mısınız hocam

hocam evlenemedim bir insan var çok seviyorum onunla tekrardan görüşebilmek için bize yardımcı olabilir misiniz

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

hocam evlenemedim bir insan var çok seviyorum onunla tekrardan görüşebilmek için bize yardımcı olabilir misiniz

Bursa medyumları arasında en iyisi sizin olduğunuzu biliyorum hocam Bursa’da bağlama işlemi yapan bir medyum arıyorum

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

size yaptırdığımız bağlama işlemi gerçekleşti çok uzun zamandır görüşemiyoruz sizinle özür dilerim sizi yakında ziyarete geleceğim

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN