fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

AŞIK ETME DUASI HAKKINDA HERŞEY

Aşık etme duası

Aşık etme duası diye bir duanın paylaşıldığını gördüm internette. Bende bu konuda bilgilerimi sizlerle paylaşmam gerektiğini ve gerçekleri söylemem gerektiğine karar verdim. Bu yazımda siz değerli kardeşlerime aşık etme duası nedir, aşık etme duası nasıl okunur, aşık etme duasını kimler yazar anlatmaya çalışacağım. Ancak öncesinde sizlere duayı ve duanın nasıl işlediğini tesirlerini anlatmak istiyorum.

Dua nedir, nasıl işler, duanın tesirleri

Dua yüce yaratıcımız Allah-u Teala ile tek iletişim kanalımızdır. Dua yolu ile Allaha konuşuruz ve dileklerimizi isteklerimizi ona sıralarız. Bu istekler bizim için hayırlıysa Allah kabul eder ve isteğimiz yerine gelir ve olur. Dua genelde tek taraflı bir iletişim yolu olsa da ilahı yönü kuvvetli kimselere rüyalarında bu duanın karşılığı verilebilmektedir.
Dua her zaman başvurabildiğimiz bir iletişim kanalıdır. Korktuğumuz zaman Allah’a sığınır ve ondan korktuğumuz konuda yardımcı olmasını isteriz ancak genelde insanlar ibadet ettikten sonra Allaha yakarışta bulunur dua eder ve isteklerini sıralarlar. Bazı kimselerce yazılan özel dualar ile istenilen şeye ulaşmak daha basit bir hal alabilmektedir. Sonuç olarak birisinden bir şey isterken nasıl dikkatli bir şekilde, kelimelerimizi seçerek konuşuyor o şeyi öyle istiyorsak duada da aynı şekilde istemeliyiz. Eğer doğru şekilde dua edemezsek isteklerimiz yerine gelmeyebilir.
Dua eden insan rahatlar, hafifler, maneviyata ulaşır bunların sonucunda mutluluğa ulaşır ve eğer dua etmeyi gerçekten biliyorsa istekleri yerine gelir.

Aşık etme duası nedir?

Aşık etme duası sevdiğiniz bir kimseyi size aşık etmek için edilen duadır. Bu dua sayesinde olmayan bir sevgi ortaya çıkarılamaz yani demeye çalıştığım şey hiç tanımadığınız sıfır iletişiminiz olan birisi için bu duayı okursanız size âşık olmayacaktır. Öncelikle gidip o kişi ile iletişime geçmek gerekir. Kişi ile iletişiminiz sonrasında ancak böyle bir dua yapılabilir. Kısaca duayı edeceğiniz kişinin sizi tanıması gerekir.

Aşık etme duası nasıl okunur?

Aşık etme duası kişilere özel olarak yazılan bir duadır. Yani size ve sevdiğinizin ismi ile belirli kurallar çerçevesinde yapılır. Belirli çerçeveler eşiğinde yazılan bu dua duayı yazan kişiler tarafından söylenen saatlerde söylenen miktarda okunarak işlem gerçekleşir. Ancak aşık etme duası olarak geçen bu dualar genelde bir işlemi ardından bazı ayetlerle birlikte verilirse daha etkili olacaktır. Tek başına bu dualar ile aşık etme işine kalkışmamanızı tavsiye ederim.

Aşık etme duasını kim yazar?

Özel bir dua olduğu için herkes bu duaları yazamaz. Bu duayı yazabilecek kimseler medyumlardır. Yaptığınız araştırmalar sonucunda ünlü medyum, profesyonel medyum, gerçek medyum, dürüst medyum, güvenilir medyum, büyücü hoca, büyücü, büyü yapan hoca, medyum hoca gibi anılıyorsa ve işlemi yaptıracağınız kişiye inanıyorsanız işlem yaptırmanızda ve dua yazdırmanızda bir sakınca yoktur.

18 Comments

Add Yours →

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

hocam canbar büyüsü yapmışsınız bana gerçekleşti çok teşekkür ederim

Bursa medyumları arasında en iyisi sizin olduğunuzu biliyorum hocam Bursa’da bağlama işlemi yapan bir medyum arıyorum

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

medyum hocamla mi görüşüyorum hocam ben zonguldak’tan yazıyorum medyumluk hakkında bilgi alacaktım

hocam canbar büyüsü yapmışsınız bana gerçekleşti çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN