fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

AŞIK ETME BÜYÜLERİ

AŞIK ETME BÜYÜSÜ NEDİR ? NELERDİR ?

Aşk insanların adeta yemek, içmek gibi ihtiyaçlarından biridir nasıl ki yeme içme bedeni beslerse aşkta ruhu besler. Bir kimse sevgisiz yaşayamaz eğer bir birliktelik varsa bu kimselerin yapabileceği bir çok seçenek vardır ancak  bazi kimselere de sosyal yöntemlerle cok başarı elde edilemeyebilir.  Ancak bu insanlar için imkanlar kesinlikle bitmiş değildir. Aşık etme büyüsü icin pek çok kimse girişimde bulunuyor ve aşkı mutluluğu yakalamak için harekete geçiyor. Bu buyuyu gemellikle karsilik goremeyen asiklar tercih ediyor. Karşılık görmeyen(platonik asiklar) için burada bir çalışma yapılmak gerekmektedir. Bu çalışmalar genelde 1 ayı geçmeden etki etmekte platonik olarak aşık olduğunuz kimse sürekli düşlerinde rüyalarında hayallerinde sizi görmekte size olan ilgisi artmakta netice de aşk birlikteliği ile neticelenmektedir.
Bu süreçten sonra kişi ile aranızdaki bağın durumu size bağlıdır. Siz isterseniz bunu bir evlilikle neticelendirebilir isterseniz sadece onun sizi sevmesini sağlayarak kendinize bağlayabilirsiniz. Bu büyü genelde karşılıksız asiklar tarafından tercih ediliyor gibi görünse dahi aslında evli ve nişanlı çiftler tarafından da tercih edilmektedir. Örnek vermek gerekirse evli bir çift aralarında sorunlar oluyor ve eşlerden birisi dışarıya ilgi gösteriyor diğer eş bu büyü sayesinde eşinin ilgisini alakasıni tekrar kazanıyor. Tekrar karşılıklı mutluluk yakalanabiliyor. Yada nişanlı bir çift halkimızda yaygın olan görücü usulü olarak tanışmış ve nisanlanmislar burada taraflardan biri diğer tarafa bunu yaptırarak evlilik yoluna daha emin adımlarla devam edebiliyorlar.
Bazen bazı durumlarda yapılan islem tutmaz yada geç tutar sizde bu tarz bir işlem yaptığınızda öncelikle netice için büyünün tutacağına inanmalısınız bir büyünün tutması yaptıran kişinin inancı ile doğru orantılıdır yada işlemin tutacağı ile alakali içinde şüphe olanların büyüleri ya etki etmemekte yada çok geç etki etmektedir.
Bu tarz bir işlem yapmadan önce kesinlikle içinizdeki şüpheleri yok etmeli ona göre işlem yapmaya başlamalısıniz. Aksi taktirde işleminiz  tutmayacaktir. Ayrıca bu işlemlere karar vermeden önce büyü yaptıracağınız kişi üzerinde herhangi bir işlem var mı bakılmalı yada birlikte olduğu biri var mı öğrenilmesi gerekmektedir. İşleme de bu bilgiler ışığında başlanmalıdır.
Yaptıracağınız işlem ister vefk olsun ister başka birşey muhakkak öncesinde yıldız name bakımı yaptırmalı cakralariniz açık mi arada bu işlemi engelleyecek bir durum var mı bakımlarla anlaşılmalıdır. Bazı durumlarda sadece yıldızname ile bakım yeterli olmamakta suya da bakim yapılmaktadır. En son olarak eğer arada hiç bir engel yoksa işleminize başlanmaktadır.

1 Comment

Add Yours →

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN