fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

GİDEN EŞİ GERİ GETİRME

GİDEN SEVGİLİYİ GERİ GETİRME

Defalarca karşılaştığımız sorulardan birisi de “giden sevgili geri getirmek mümkün mü?  sevgilim gitti geri gelmesi mümkün  mü ?” gibi sorulardır. İnsanlar kendi ilişki durumlarına dışarıdan baktığında; aşk yaşadığı insanla arasında sorunları görebilir. Partnerler arasındaki sorunların en büyük nedeni, sorunun neden kaynaklandığının bilmemek ve ona yönelik bir adım atamamaktır. Çiftlerin aralarında bir şey geçer, fakat sebebinden hep uzak yaşar ve üzerini örterler.
Çünkü tarafları  sebepler korkutur. Her iki taraf da suçun kendinde çıkacağını  düşünerek, arasındaki tatsızlığın sebebini çözemezler. Bunları düşündükten sonra başlangıç noktasına geri dönersek “sevgilim / eşim neden gitti” sorusunun cevabını öğrenip ona yönelik hareket etmek gerekir. Yapılması gereken sorunlarımızın büyüklüğüne ve bizim psikolojimize göre tıp biliminin psikoloji veya psikiyatri dallarından yardım alarak ilk aşamamıza başlayabiliriz. Bunun yanında en önemli destek Allah (c.c.)’nın bize istemeyle ilgili verdiği “sihre” sarılıp bol bol dua etmek gerekir.

GİDEN EŞİ GERİ GETİRME İÇİN ÇÖZÜM ?

Dua insanın her saniye her dakika içinden geldiği şekilde Allah’a yalvarmasıdır. En önemli çözümlerin karışım formülü duadır aslında , büyü bozma için kullanılan tılsımlar , vefk vb. gizli tüm ilimlerin mihenk taşıdır dua. Çözümün başlangıcında yanlış adımlarla devam eden işler, insanları da felaketlere sürükleyebilir. Mesela en kısa yol olarak gördükleri büyü ve sihre meyledenler, sonucunda zarar göreceklerinin farkında olmazlar.
Çünkü mutluluğunu, iradesi dışında hareket eden bir sevgilinin ellerinde aramaya devam edecek ve aslında sahte bir birliktelik yaşayacaktır. Tekrar etmek gerekirse iradesiz bir sevgili olmanın ne demek olduğu aşikârdır. Bunun sonucunda yaşanacak ruhsal sorunu ve problemleri saymak bile istemiyorum. Ancak bazı durumlar da dışarıdan yapılan müdahaleler neticesinde istenmeyen ayrılıklar , hüzünler yaşanabilir. İşte böyle durumlar da işinin ehli bir hocadan yardım almanın hiç bir zararı yoktur.
Eğer ki gideni geri getirme işlemi yaptırmak isterseniz . Kesinlikle profesyonel bir medyumla çalışmak zorundasınız yoksa eski yazılarımda belirttiğim sorunlarla karşılaşmanız içten bile değil. Dikkatli olupta bir medyum bulduysanız sonuç alamama durumunda başınızı taşlara vurmamanız için dikkatten çok araştırma yapmaya ihtiyacınız olacak . Eğer ki sizlerde Kesin sonuç için profesyonel medyum arıyorsanız Medyum Zaher’dan Arzu ederseniz yardımcı olabiliriz.
 

3 Comments

Add Yours →

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

hocam evlenemedim bir insan var çok seviyorum onunla tekrardan görüşebilmek için bize yardımcı olabilir misiniz

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN