fbpx

Telefon: 0531-936-28-10

Medyum Zaher SEKMEN

MEDYUM ZAHER YORUMLARI

MEDYUM ZAHER HAKKINDAKİ YORUMLAR

Bu yazımızda Medyum Zaher yorumlarını merak eden kişiler için derledik. Kişilerin tam bilgileri gizlilik esası paylaşılmamıştır. Medyum Zaher yorumlarını aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz.

Elif 26 Adana

Merhaba ben Elif. İki yıl önce eşimden boşanmıştım. Çok zor günler geçiriyordum. Eşimi çok özlüyordum. Ne yaptıysam barışmadı. Aileler araya girdiyine olmadı. En son çareyi medyum aramakta buldum. İnternette araştırırken Medyum Zaher Hoca yorumlarını okudum.
Yorumları okuyunca kendisine karşı bir güven oluştu. Aradım derdimi anlattım. Büyü yaptırmak istemiyorum çünkü korkuyorum dedim. O da rahmani vefk yapacağını söyledi. Zaten başka çarem olmadığı için kabul ettim.
Vefki hazırladı. Bana kargoyla yolladı. 7. günde eşim beni aradı. Görüşmek istediğini söyledi. İşlem bir haftada etki etti yani. Şu an çok mutluyum. Allahıma bin şükür her şey yolunda. Medyum Zaher Hocamdan da Allah binlerce kez razı olsun.
 

Mehtap 32 Bursa

Benim adım Mehtap. Ben nişanlımdan ayrılmıştım. Bizim ayrılığımızın sebebi aileler oldu. Düğüne günler kala aileler tartıştı ve bizim olacak işimiz bozuldu. Mesele de evin nerden alınacağı meselesiydi. Onun ailesi bize yakın olsun benim ailem bize yakın olsun dedi. Ortak nokta da buluşamadık. İş iyice büyüdü. Hakaretlere kadar vardı.
Biz de direndik mücadele ettik ama sonra nişanlım bizim beraber olmamız imkansız dedi ve terk etti. Ne olduğunu bile anlayamadım. Her şey üst üste geldi. İnternette biraz araştırma yaptım. Medyum Zaher yorumlarına baktım.
Kendisinden randevu aldım ve ağrıya gittim. Benimle çok ilgilendi Allah razı olsun. Bakım yaptı ve ailesinin nişanlıma büyü yaptırdığını söyledi. Hemen işlemlere başlamamız lazım dedi. Ben de ne gerekiyorsa yapalım dedim.
Ücretini ödedim ve tekrar Bursaya döndüm. Bundan 17 gün sonra nişanlım beni aradı. Çok pişman olduğunu söyledi af diledi. Bende bir şartla affederim. Ailene bir türlü ısınamadım. Onlardan uzak bir yere gidelim dedim. Hiç ikiletmedi. Biz gizlice nikah kıydık. Daha sonradan açıkladık. Buralar çok uzun konular ama demek istediğim gerçekten Medyum Zaher hoca en iyi medyum benim gözümde.

Sezgin 27 Sivas

Ben Sivas da yaşıyorum. Otuz sekiz yaşındayım. Bir kız arkadaşım vardı ama sadece arkadaşımdı. Ben ondan çok hoşlanıyordum ama bir türlü itiraf edemiyordum. İtiraf ettiğimde vereceği tepkiden çok çekiniyordum ve emindim o beni sadece arkadaşı olarak görüyordu. Bende onu etkilemek için elimden geleni yapıyordum bu arada.
Hem maddi hem manevi. Sonra bir arkadaşım aşk büyüsü yaptırsana, dedi. Çok tepki gösterdim önce olur mu öyle saçma şey. Büyüyle gelecekse hiç gelmesin dedim. Konuyu direk kapattım. Aradan üç hafta geçti. Bu kız bana başka birine aşık olduğundan bahsetti. O ana kadar her şeye sabrettim ama bu lafı beni yıkmıştı. Buna dayanamazdım.
O gece sabaha kadar uyumadım ve arkadaşımın dediği gibi aşk büyüsü yapan hoca aramaya başladım. Medyum Zaher Hoca yorumlarını görünce hemen ulaştım kendisine. Resmi ruhsatlı medyum olduğu için güven problemi zaten yaşamadım. Aşk büyüsünü nasıl yapacağımızı anlattı. Mantıklı geldi. Ertesi gün parayı yolladım işlem başladı.
İlk günlerde hiçbir etki olmadı. Ben heralde etki etmeyecek dedim. Her gün buluşuyordum, konuşmaya çalışıyordum etki olmuş mu diye deniyordum ama en ufak etki yoktu. Bunun üstünden iki hafta geçince kız bana aslında ben senden hoşlanıyormuşum da fakında değilmişim dedi. O anın nasıl olduğunu tarif etmem imkansız. Heyecan, sevinç, mutluluk hepsini bir anda yaşadım. Bende ondan hoşlandığımı söyledim ve ilişkimiz başladı. İlişkimizin beşinci ayındayız. Yaza nişan yapmayı düşünüyoruz İnşallah 🙂

NEVİN 35 Antalya

Öncelikle herkese hayırlı günler diliyorum. İsmim Nevin. Benim problemim hiçbir işimin rast gitmemesiydi. Olacak işlerim bile olmuyordu hep son dakika sorunlar çıkıyordu. Düzenli bir ilişki yakalayamamıştım. Kiminle tanışsam bir hafta sonra bir sıkıntı çıkıyordu ve sebepsiz yere benden uzaklaşıyorlardı. Çevre de tek bekar da ben kalınca herkes baskı yapmaya başladı, dedikodular çıkmaya başladı. Bende çok istiyordum yuva kurmayı ama elimde değildi.
En son ki ilişkimde de bir kez buluştuk. Önce çok iyiydi daha ikinciye buluşamadan ayrıldık. Bu da böyle olunca ben kesin bir sorun var bu durum normal değil dedim. Medyum araştırmaya başladım. İsmi lazım değil birisi beni dolandırdı.
Ondan sonra iyice psikolojim bozuldu zaten. Her şeyden ümidi kesmişken bir arkadaşım Medyum Zaher Hoca’yı tavsiye etti. Onunda kendisi değil ama bir tanıdığı işlem yaptırmış ve sonuç almış. Arkadaşı kefil olunca numarasını bulup aradım. Allah razı olsun çok iyi ilgilendi. Sadece konuşmak yetti sesi beni çok rahatlattı.
Olacağına inandım, üstümdeki yük biraz olsun hafifledi. Kısmetin kapalı ve yıldızın çok düşük dedi ve buna uygun işlem yapacağını söyledi. işlemde benden bilgilerimi resmimi falan istedi. Çalışmalar başladığından itibaren etki hissetmeye başladım.
Özellikle eski erkek arkadaşımın durduk yere beni aramasına daha da çok heyecanlandım ve giderek etkileri arttı. Şu an da hiçbir sorunum yok. Etrafımdaki bütün engellerin kaybolduğunu hissediyorum. Canım Hocam ellerinden öpüyorum.

Ertuğrul 24 Almanya

Herkese selam ben Ertuğrul. Almanya’da kalıyorum. Buradan bir kıza aşık oldum. Ama ailesi ben müslümanım diye vermedi. Biraz islamofobik bir aileydi. Kendileri sırf bu yüzden izin vermediklerini de açıkladılar. Ben çok sevdiğim için başka yollar araştırdım. İnternet de bakarken Medyum Zaher Beyi gördüm. Konuştum, konuşunca ailelerin ikna olması için seni sevmesi için işlem yaparız dedi. Ben olmaz, imkansız dedim. Biliyordum işlem yapılsa bile olmazdı.
Çünkü benden nefret ediyorlardı. Ben sadece kız bana bağlansın ve benimle kaçsın istiyorum dedim. Ama medyum hoca dediğimi yapmadı bana güven dedi. Mecburen güvendim. Dediklerini yaptım. Sonra kız beni aradı babam seninle görüşmek istiyor dedi. Benim aklıma hiç işlemin olacağı gelmedi.
Zannettim ki babası büyü yaptırdığımı bir şekilde duydu, öğrendi ve büyük kavga çıkacak ben öyle sanıp gittim. Mahcup bir şekilde. Ama o kadar şaşırdım ki… Beni güler yüzle karşıladı biraz sohbet etti ve evliliğinizi onaylıyorum dedi. Ben mutluluktan ve şoktan bayılacaktım neredeyse. Rüya görüyorum herhalde dedim ama gerçekti. Medyum Zaher bey çok iyi bir adam. Her şeyden önce ona güvendiğim için çok mutluyum. İyi ki Allah onu karşıma çıkarmış iyi ki onun dediğini yapmışım.

Dursun Ali 40 Yalova

Benim derdim biraz farklıydı. Benim kızım geceleri sürekli uykusunda sıçrıyordu bazen ağlıyordu, korkarak uyanıyordu. Birinin dokunduğunu hissediyorum diyordu.  19 yaşına gelmesine rağmen hala böyleydi. Psikoloğa götürdük, psikiyatriste götürdük. Yapmadığımız şey kalmadı. Başka başka şehirlere gittik, adaklar adadık ama kızım bir türlü düzelmedi.
Buradan bir hocaya gitmiştik. O bakım yaptı kızın üzerinde musallat var ama ben bunu çözemem daha ilimli bir hoca bulun dedi. Ben de kimseyi tanımıyorum bana birini siz önerin deyince Ağrı’da bir Zaher Hoca var ona git. Senin derdini o çözer dedi. Hocanın numarasını aldım. Randevu aldım ve kızımla beraber ağrıya gittim.
Hoca sandığımdan gençti. Biraz şaşırdım. Bir de aklımızda ki hoca yaşlı olur ne kadar yaşlıysa ne kadar sakalı varsa o kadar iyidir olgusundan dolayı biraz hayal kırıklığı yaşadım. Yapamaz herhalde dedim. Bir bakım yaptı. Bardağın içine su koydu. Suyun üzerini havluyla örttü. Bir mum yaktı, okudu üfledi. Havluyu kaldırdı. İçinden bir muska çıktı bardağın. Kızım da ben de donakaldık. Bu kıza daha ceninken büyü yapmışlar dedi. Büyü yapanın kim olduğunu önce söylemedi sonra ben ısrar edince baldızımın yaptığını söyledi.
O öyle dedikten sonra baldızımla ilgili her şey bir an da film şeridi gibi kafamdan geçti. Eşim doğum yaptığında yanından ayrılmamıştı. Bir battaniye hediye etmişti. Sıkı sıkı tembihlemişti çocuğu bunda uyutun diye. Bütün taşlar zihnimde teker teker oturmaya başladı. Yapma sebebini de anlamıştım. Kıskançlığındandı.
Çünkü kendisinin çocuğu olmuyordu. Bir çok kez tüp bebek denemişlerdi. Ben hocam ne gerekiyorsa yapalım para falan önemli değil, kızımı kurtarın sadece dedim. Yine okudu, üfledi. Bir deri aldı eline üzerine bir şeyler yazdı, çizdi. Kızıma verdi. Üzerin de taşı diye. Kızım onu taşıdığı ilk gün faydasını hissetti. Şu an zaten hiçbir sorunu kalmadı. Rahatlıkla uyuyor korkuları geçti.  ve ben eşime her şeyi anlattım, baldızımla da görüşmüyoruz.
 
 
 
Medyum Zaher yorumları bununla sınırlı değildir. Yorumlar düzeltme ve ekleme yapılmadan birebir sizlerle paylaşılmaya devam edecektir.

320 Comments

Add Yours →

Bursa medyumları arasında en iyisi sizin olduğunuzu biliyorum hocam Bursa’da bağlama işlemi yapan bir medyum arıyorum

medyum hocamla mi görüşüyorum hocam ben zonguldak’tan yazıyorum medyumluk hakkında bilgi alacaktım

ben Antalya’dan Serhat hocam ben sizden yardım istiyorum benim derdim eşimin annesinin bana yaptırmaya çalıştı işlemler ben sürekli koruma işlemi yaptırıyorum ama bizi papaz büyüsü ile Ermeni büyüsü ile ayırmaya çalışıyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

dil bağlama işlemi sayesinde eşimin ailesinin dilini bize karşı bağladınız kişilerimi sona erdi çok sağ olun hocam

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

hocam evlenemedim bir insan var çok seviyorum onunla tekrardan görüşebilmek için bize yardımcı olabilir misiniz

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

dil bağlama işlemi sayesinde eşimin ailesinin dilini bize karşı bağladınız kişilerimi sona erdi çok sağ olun hocam

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

ben Antalya’dan Serhat hocam ben sizden yardım istiyorum benim derdim eşimin annesinin bana yaptırmaya çalıştı işlemler ben sürekli koruma işlemi yaptırıyorum ama bizi papaz büyüsü ile Ermeni büyüsü ile ayırmaya çalışıyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

hocam evlenemedim bir insan var çok seviyorum onunla tekrardan görüşebilmek için bize yardımcı olabilir misiniz

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

dil bağlama işlemi sayesinde eşimin ailesinin dilini bize karşı bağladınız kişilerimi sona erdi çok sağ olun hocam

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

hocam evlenemedim bir insan var çok seviyorum onunla tekrardan görüşebilmek için bize yardımcı olabilir misiniz

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

dil bağlama işlemi sayesinde eşimin ailesinin dilini bize karşı bağladınız kişilerimi sona erdi çok sağ olun hocam

ben Antalya’dan Serhat hocam ben sizden yardım istiyorum benim derdim eşimin annesinin bana yaptırmaya çalıştı işlemler ben sürekli koruma işlemi yaptırıyorum ama bizi papaz büyüsü ile Ermeni büyüsü ile ayırmaya çalışıyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

sizinle tekrardan görüşe bilmemiz mümkün mü biliyorum yoğunsunuz ama yaptırdığımız rızık bereket işlemi gerçekleştirdi şimdi eşimle aram çok bozuk bunun için bağlama işlemi yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz hocam

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

Bursa medyumları arasında en iyisi sizin olduğunuzu biliyorum hocam Bursa’da bağlama işlemi yapan bir medyum arıyorum

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

hocam evlenemedim bir insan var çok seviyorum onunla tekrardan görüşebilmek için bize yardımcı olabilir misiniz

dil bağlama işlemi sayesinde eşimin ailesinin dilini bize karşı bağladınız kişilerimi sona erdi çok sağ olun hocam

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

ben Antalya’dan Serhat hocam ben sizden yardım istiyorum benim derdim eşimin annesinin bana yaptırmaya çalıştı işlemler ben sürekli koruma işlemi yaptırıyorum ama bizi papaz büyüsü ile Ermeni büyüsü ile ayırmaya çalışıyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

siz hangi şehirdesiniz hocam bütün şehirleri uzaktan da yardımcı olabiliyor musunuz

dil bağlama işlemi sayesinde eşimin ailesinin dilini bize karşı bağladınız kişilerimi sona erdi çok sağ olun hocam

dil bağlama işlemi sayesinde eşimin ailesinin dilini bize karşı bağladınız kişilerimi sona erdi çok sağ olun hocam

size yaptırdığımız bağlama işlemi gerçekleşti çok uzun zamandır görüşemiyoruz sizinle özür dilerim sizi yakında ziyarete geleceğim

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

İnternet ortamindaki hocalara guvenmek zor oluyor insanlarin zor anlarini kullanmaya calisiyorlar baglama büyüsü yaptirmak istiyorum ama gercekten tutuyormu ve nasil guven konusunu saglayacagiz dolandirici cok fazla var arkadasimla birlikte yaptiracagiz ama guveni saglarsaniz bize

size yaptırdığımız bağlama işlemi gerçekleşti çok uzun zamandır görüşemiyoruz sizinle özür dilerim sizi yakında ziyarete geleceğim

sizinle tekrardan görüşe bilmemiz mümkün mü biliyorum yoğunsunuz ama yaptırdığımız rızık bereket işlemi gerçekleştirdi şimdi eşimle aram çok bozuk bunun için bağlama işlemi yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz hocam

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

Bursa medyumları arasında en iyisi sizin olduğunuzu biliyorum hocam Bursa’da bağlama işlemi yapan bir medyum arıyorum

Bursa medyumları arasında en iyisi sizin olduğunuzu biliyorum hocam Bursa’da bağlama işlemi yapan bir medyum arıyorum

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam evlenemedim bir insan var çok seviyorum onunla tekrardan görüşebilmek için bize yardımcı olabilir misiniz

medyum hocamla mi görüşüyorum hocam ben zonguldak’tan yazıyorum medyumluk hakkında bilgi alacaktım

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

medyum hocamla mi görüşüyorum hocam ben zonguldak’tan yazıyorum medyumluk hakkında bilgi alacaktım

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

size yaptırdığımız bağlama işlemi gerçekleşti çok uzun zamandır görüşemiyoruz sizinle özür dilerim sizi yakında ziyarete geleceğim

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

dil bağlama işlemi sayesinde eşimin ailesinin dilini bize karşı bağladınız kişilerimi sona erdi çok sağ olun hocam

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

size yaptırdığımız bağlama işlemi gerçekleşti çok uzun zamandır görüşemiyoruz sizinle özür dilerim sizi yakında ziyarete geleceğim

medyum hocamla mi görüşüyorum hocam ben zonguldak’tan yazıyorum medyumluk hakkında bilgi alacaktım

Bursa medyumları arasında en iyisi sizin olduğunuzu biliyorum hocam Bursa’da bağlama işlemi yapan bir medyum arıyorum

Bursa medyumları arasında en iyisi sizin olduğunuzu biliyorum hocam Bursa’da bağlama işlemi yapan bir medyum arıyorum

medyum hocamla mi görüşüyorum hocam ben zonguldak’tan yazıyorum medyumluk hakkında bilgi alacaktım

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN