fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

SABUN BÜYÜSÜ

Sabun büyüsü nedir? Sabun büyüsü ne için yapılır? Sabun büyüsü nasıl yapılır? Sabun büyüsü yapan hoca kimdir? En etkili Sabun büyüsü hangisidir?

Merhaba , Sabun büyüsü adından da anlatıldığı gibi yapımında sabun kullanılır yapılan kişi yapan kişinin arzu ve niyetine maruz kalır. Sabun büyüsü ile hastalık, iflas, kötü rüyalar, musallat, dışlanma, sevilmeme, ayrılık, kaza, bela gibi bütün olumsuzlukları yönlendirebilirler. Sonuçları kesindir.
Haksızlığa uğradınız, rezil oldunuz, üstünüze çok geldiler, ne yaptıysanız kurtulamadınız iyice üstünüze geldiler… İşte bu gibi durumlarda alınacak en güzel intikam şeklidir sabun büyüsü. Fakat sabun büyüsü yapımını emin olmadığınız medyumlara yaptırmamanız gibi  , Kendinizin de asla yapmayı dahi aklından geçirmemesi gereken büyülerden biridir çünkü eğer ki derseniz başınıza gelebileceklerin sayısı sebebi yoktur bunları örnekleyecek olursak aşağıda belirteceğim gibi olacaktır.

 • Musallat durumu
 • Niyetinizin başınıza gelmesi
 • Cinlerin sizi tanımak istemesi
 • Cinlerin size aşık olması
 • Hastalık
 • Yorgunluk
 • Keder
 • Kişisel bozukluklar
 • Davranış bozuklukları
 • Kötü rüyalar ( KABUSLAR )
 • Karakteristik bozukluklar gibi birden fazla örnek ile örnek verebiliriz.

Bu durumların yanında sizlerinde dikkat etmeniz gereken en büyük unsur seçeceğiniz medyum olmalıdır çünkü eğer ki medyum ilmi ve irfanı varsa dahi başarısız olduğu anda sizin başınıza gelebilecekler yukarıda bahsettiğim gibi olabilecektir veya daha fazladır. Neden yapan kişinin başına gelmez sorusu sizlerin aklına gelebilir bunun sebebi ise yapan kişinin ilmi ve irfanı olsa dediğim cümlemdeki sebep gibidir . Yani kısa keselim dersek Yapan medyum , hoca yaptırdığı cini tanıdığı için onun başına birşey gelme ihtimali çok düşüktür. Eğer ki sizlerinde sabun büyüsü ve diğer kara büyüler hakkında merak ettiğiniz tüm sorular için bana danışabilirsiniz.
SABUN BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?
“Sabun büyüsü nasıl yapılır?” sorusunun cevabını kısaca şu şekilde özetleyebiliriz.
Sabunun üzerindeki temsili insan resmine iğneler batırılır. Sağ omuza batırılan iğne o kişinin kimse tarafından sevilmemesini sağlar başına saplanan iğne o kişinin doğru kararlar vermesini engeller, mantıktan uzaklaştırır, yoğun baş ağrıları verir. Ayaklarına batırılan iğne kişinin yanlış yönlere gitmesine neden olur. Enseye batırılan iğne ise ölüm içindir. Hocamızın numarasına web sitesinden ulaşabilirsiniz.

10 Comments

Add Yours →

valla ben inanmıyordum ama bu kadar güzel yorum var ki bende yaptırcam artık inanıyorum

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

yeni dükkan açtım hocam işler iyi değil ne yapmamız lazım bizde bereket olsun diye

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN