fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

MEDYUMLAR

Medyum Ne için ve Kime Denir ?

Medyumlar maneviyat doktorudur. Nasıl ki hastane de muayene edilip sıkıntınız için ilaç veriliyorsa medyumlar da aynı şekilde bakım yaparak size uygun işlemi yapar. Manevi alanda sizin sıkıntılarınızı giderir. Medyum eşler,sevgililer, nişanlılar arasındaki problemler, rızık bereket işlemleri, kısmet açma işlemleri vb. durumlarda danışabildiğiniz ve yardım alabildiğiniz kişidir.
Hayatınızda paha biçilemeyen ne varsa ona ulaşmanızı sağlar. Aşk, evlilik, başarı, şirinlik, zafer, heybet gibi. Bunların değerini parayla ölçemeyiz. Ömür boyu mutlu bir yuvaya kim değer biçebilir.?
Sadece bunu düşünerek medyumların size ettiği yardımın ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz. O yüzden beni arayan hiç kimse “İki muska yazıyor” düşüncesiyle arayıp yaptığım işi küçümsemeye kalkmasın. Önce siz beni ararken ne için aradığınızı iyi bilin. Buzdolabı için televizyon için aramıyorsunuz yuva kurmak, yuvanızı kurtarmak, başarılı olmak, mutlu olmak vb. istekleriniz için arıyorsunuz. Bunlar yaşama amaçlarından ve hedeflerindendir.Sadece bununla da kalmaz medyumluk eğer ki doktorların çözemediğini düşündüğünüz problemleriniz olursa tekrar bizleri ararsınız çözüm medet umarsınız . Mesela rızık bereket işlemi için mesela kısmet açma işlemi mesela dil bağlama işlemi için yardım dilersiniz medyumlar denildiğinde aklınıza sadece bir hoca gelmesin sadece bir büyücü gelmemeli çünkü bunlar söylendiğinden daha ciddi kelimelerdir . Nasıl yani hocam büyücünün , hocanın nasıl bir ciddiyeti olabilir .

Medyumlara Ne zaman baş vurulmalıdır ?

Mesela herkesin bildiği gibi büyü yapmanın çok büyük riskleri vardır . Doktorlar hata yaptığın da nasıl sakat kalınabiliyorsa , ölüne biliyorsa ,veya çeşitli sorunlar başa gelebiliyorsa büyü yapımında da , medyumluk da insanların başına çok kötü şeyler getirebilir bunlar dan örnek verecek olursak mesela cin vakaları gözle görülebilir örneklerdir , yapılan büyülerin ters tepmesi , başarısız olması , şarlatanları da saymazsak tabi ki Doktorlarda dürüstlük nasıl önemliyse medyumlar da o kadar önemlidir .
Çünkü yanlış her hangi bir yönlendirme her hangi bir müdahale büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. Bunlara önlem alabilmek için çalışırız fakat her daim önüne geçemeye biliriz . Dürüstlük büyük bir erdemdir en çok ta bizlerde çünkü yukarıda anlattığım gibi dürüst olmayan insanlara denk gelindiğinde kişilerin başına çok büyük sıkıntılar gelebilmektedir. Dikkat edilmediğinde yaşadığınızı zannettiğiniz en büyük acı artık o çektiğiniz acıdan farklı bir hal alabilmektedir.
Mesela neler midir ? Bunlar Musallat , Büyü tepmesi , Cin Çarpması , Ölüm ,Sakatlık , Eziyet çekmek gibi bir çok ama daha dile getiremediğim bir çok sıkıntıyı baş başa kalmamız gün yüzüne çıkabilir.
Bu yüzden medyumların sorumluluğu ağırdır. Bende bu sorumluluğu otuz yıldır taşıyorum, gücümün yettiği yere kadar da Allah’ın izini ile taşımaya devam edeceğim.
 
 
 

30 Comments

Add Yours →

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

siz hangi şehirdesiniz hocam bütün şehirleri uzaktan da yardımcı olabiliyor musunuz

yurtdışında da yardımcı olduğunuz kişiler var mı hocam yurtdışında hangi illere ülkelere hizmet veriyorsunuz

hocam size teşşekür ederim yaptığınız işlem sonrasında hayatım tamamen değişti

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

hocam size teşşekür ederim yaptığınız işlem sonrasında hayatım tamamen değişti

ben aslında daha önce işlem yaptırdım ama sonuç alamamıştım hocam sizi çok övdüler bi de sizinle denemek istiyorum

hocam bu işi bir tek siz çözersiniz benim nişanlım nikah günü aldıktan sonra beni terk etti sebebini bile bilmiyorum büyü yapıldığını düşünüyorum

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN