fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

Büyü çeşitleri nelerdir? Büyülerin hepsi günah mıdır? İyi amaçla yapılan büyüler günah mıdır? Büyü çeşitleri neye göre belirlenir? Büyü çeşitleri bu kadar fazla iken büyü seçimi nasıl yapılır? Herkese aynı büyü yapılabilir mi? Evde büyü yapılabilir mi? Aşk büyüsü çeşitleri nelerdir? Bağlama büyüsü çeşitleri nelerdir? Evlilik büyüsü çeşitleri nelerdir? Sevgi büyüsü çeşitleri nelerdir?

Büyüler rahmani büyüler ve şeytani büyüler olmak üzere ikiye ayrılır. Sizin niyetinize göre işlemler bu isimleri alır. Mesela bir insanı eşinden ayırmak için işlem istiyorsanız ya da o insanı işinden etmek, sağlığından etmek istiyorsanız bu işlem kara büyü sınıfına girer. Tam tersi bir durum varsa yani yuva kurtarmak için, rızık artırmak için, şirinlik için, koruma için yapılıyorsa bu rahmani büyü sınıfına girer. Rahmani işlemler genelde vefk ile halledilir. Bu yeterli olur. Sadece bazı durumlarda aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi durumlarda uygulamalar biraz daha fazla olur. Yakma, okuma, yedirme, içirme, gibi ritüeller kullanılabilir. Bunlar için mutlaka uzman bir medyumdan yardım almanız gerekir. Sizin için en uygun işlemi seçecek olan odur. Çünkü genelde arayıp “Ben adet kanı büyüsü istiyorum, ben kaşık büyüsü istiyorum.” deniliyor. Bunu siz seçmeyeceksiniz bunu en iyi medyum bilir. İşlem seçimini medyuma bırakın. Siz sadece konuyu anlatın. Çözümü medyum sunar.
Şeytani büyülerde dediğim gibi kötü amaç olacak. Bunların geneli zaten kara büyüdür. Sabun büyüsü, ayırma büyüsü, boşanma büyüsü, ölüm büyüsü, mezar büyüsü, yumurta büyüsü, ölü toprağı büyüsü gibi… Yani sadece bir konuda bile onlarca büyü çeşidi var. Bunlar arasından sizin için en uygun olanını medyum seçmelidir. Tabi bunu da işlemden önce yapacağı yıldızname ile ya da su bakımı ile görür. Sizin istediğiniz şekilde rahmani ya da şeytani bir çözüm yolu bulunur illa ki. Benim işlemim olur mu demeyin? Dermansız dert yok. Her şeyin bir çözüm yolu var.
Büyü çeşitleri hakkında daha fazla bilgi için Medyum Zaher Hoca’yı arayabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı olarak da hizmet vermektedir.

3 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN