fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

YUMURTA BÜYÜSÜ

YUMURTA BÜYÜSÜ ? , YUMURTA BÜYÜSÜ NEDİR ?

Yumurta büyüsü çok eski zamanlardan bu zamanlara gelmiş yapımı en kolay büyülerden biridir ayrılık işlemlerinden biride olsa rahmanidir yapan ve yaptırana zararı yoktur. Yumurta büyüsü nasıl yapılır ? adını aldığı gibi yapımı için bir adet yumurta yeterlidir . Elimizde ki var olan yumurtanın üzerine Arapça ayırmak istenilen kişilerin isimi yapılır ve bir gece tuzlu suda bekletir.
Suda beklettiğimiz yumurtamız ertesi gün öğle vakitlerinde kırılarak , sarısı güneşe akı karanlığa bakacak şekilde serilir ve edeceğiniz niyetin gerçekleşmesi için üç gün üç gece beklenir  etkileri ise iki hafta içinde netice vermeye başlayacaktır. Tabi ki Bu dediklerimi uyguladığınızda havas ilmine sahip olup medyum adını sahiplenmelisiniz yoksa yapacaklarınız zaman kaybından başka bir şey olmayacaktır. Peki hocam bu yaptığınız işlem kimlere nasıl etki eder ?
Yumurta büyüsünün etki ettiği  bireyler ( eşler , nişanlılar ,aşıklar ,çiftler ,anne baba, aile ,abi kardeş, abla kardeş) yani aklınıza gelebilecek bütün bireyler .Peki hocam yumurta büyüsü ömürlük müdür Yukarıda da belirttiğim gibi  yumurta büyüsü rahmani olan ayırma büyülerindendir bu sebeple de süresiz etkisi vardır yani iki hafta içinde etki etti yok üçüncü haftada bozuldu gibi olaylar burada yer edinemez .
Yumurta büyüsü başka bir medyumun bakımının da ortaya çıkar mı hocam ? Bu yumurta büyüsüyle alakalı bir durum değildir yumurta büyüsünün başka bir yıldız name bakımı veya su bakımı veya fallarda çıkmamasını istiyorsanız bunu işlem yaptırdığınız profesyonel medyum olduğuna inandığınız kişiye rica etmelisiniz işlemlerini gizlemesi konusunda ve koruması konusunda da rica etmelisiniz çünkü fark edilemese bile istemsiz müdahale edilebilir .
Yumurta büyüsü istenildiği zaman bozula bilir mi hocam ? Belki de yumurta büyüsünün en kötü yanı budur çünkü bozulması en zor büyülerdendir kesin sonuçludur çünkü işlem tesirini ettiği anda bazen büyüyü bozulduğun da kişiler eskisi gibi olabilmesi için bağlama işlemi , gideni geri getirme işlemi , bazen de aşk büyüleri kullanılmak zorunda kalınabiliyor.
Ayırma büyülerinde elle tutulabilir olan yumurta büyüsü en favori büyülerden biridir etkisi kısa sürede belli olan kalıcı olan rahmani olan nadir ayırma büyülerindendir. Eğer ki sizlerde profesyonel bir şekilde ve kesin sonuç için yumurta büyüsü yaptırmak istiyorsanız ? Emin olduğunuz profesyonel medyumdan yardım alınız veya Medyum Zaher SEKMEN tarafından işlem yaptırabilirsiniz.

4 Comments

Add Yours →

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN