fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

TIRNAK BÜYÜSÜ

TIRNAK BÜYÜSÜ ? , TIRNAK BÜYÜSÜ NEDİR ?

Tırnak büyüsü denildiğinde basit bir büyü demeyin çünkü tırnak büyüsü  hem rahmani (ak) hem kara büyü olarak çok etkili büyüler sıralamasında ilk ona girebilmektedir . Tırnak büyüsü hem rahmani işlemlerden oluşabileceğini belirtmiştik neden mi böyle dedik hem kara büyü hem rahmani büyü nasıl olur sorusunun cevabı şudur , rahmani olanları aşk büyüsü , bağlama büyüsü , evlilik büyüsü için yapılabilmektedir .
Kara büyüler için ise ayırma büyüsü , soğutma büyüsü , uzaklaştırma büyüsü , boşanma büyüsü olarak ayrılabilir kendi içlerinde bu tarz büyülerde yapılan kişinin tırnağı gibi yaptıran kişinin tırnağı da gereklidir gerekli malzemeler tamamlandığın da tırnak büyüsü yaptırmaya karar verdiğiniz hoca işleme başlar bir hafta işlem sürecidir nedir pekala bu bir hafta yani sorumuzun adı tırnak büyüsü nasıl yapılır ?

Tırnak büyüsü nasıl yapılır ?

Büyünün yapılacağı tırnaklar elde edildiğinde yaptıran kişinin onayı ile beraber yedi gün yedi gece o tırnaklara okumalar yapılacaktır bunlarla beraber işlemi yapan medyum okumalarını bitirdiğinde yapması gereken önemli hareketler vardır bunlar neler mi ? tırnak büyüsü için okumalar haricinde yapılması gereken akıtılması gereken kan vardır bunlarda tırnak büyüsünün okumaları ile beraber yapılmaktadır. Pekala bunlar yeterli midir tabi ki hayır neden derseniz . Tırnak büyüsünü yapan hocanın yapması gerekenler bitti ve sıra size geldiğinde ise sizin uygulayacağınız methodlar var bunlar nelerdir ?

  • İşlemin yapıldığı tırnağın yapılan kişinin evinde bulunması gerekmektedir
  • Etkisinin en tepede olabilmesini isterseniz eğer yemeğine , içeceğine karıştırabilirsiniz büyünün yapıldığı tırnak iyice ezildikten sonra rahatça herşey ile bir bütün olabilmektedir.

Bunları dilediğiniz gibi uygulayalabilirsinbiz uyguladıktan sonra  sizinde yapmanız gerekenler olacak kendiniz olarak bunlar neler midir ?

  • Asla işlem sürecinde bu işlem kara büyüde olsa rahmani büyüde olsa alkolden kaçınmalısınız. Bunun sebebi ise işleme olan kararlılık ve inancınızı kanıtlamanız gerekmesidir.
  • Asla işlem sürecinde bu işlem kara büyüde olsa rahmani büyüde olsa uyuşturucu , uyarıcı maddelerden kaçınılmalıdır bunun sebebi ise işleme olan kararlılık ve inancınızı kanıtlamanız gerekmesidir.

TIRNAK BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Tırnak büyüsünün nasıl yapıldığını yukarıda anlattım dediğim gibi tırnak büyüsü yapımı ile beraber ulaştığı sebepler sonucu ilmi ikiye ayrılır ak ve kara büyü olarak bu bizi şuna itecektir . İşlem yaptırdığımız hoca gerçekten iyimi değil mi ?
Rahmani işlem olduğunda yaptırdığınız işlem gerçekleşmezse eğer bu bize şunu yaşatacaktır. Yıldız düşüklüğü, Kara büyü olduğunda ise yaşatabileceklerini belirteyim aşağıda

  • Musallat durumu ( Cin Musallatı )
  • Ölüm
  • İşlemin ters tepme durumu
  • Karakteristik bozukluklar.

Gibi saymakla bitiremeyeceğim bir çok sonuca ulaşabilir , bu sebeple sizlerde gerçekten profesyonel medyum olarak ,  Tırnak büyüsü yapan hoca arıyorsanız  Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz.
 

33 Comments

Add Yours →

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

hocam ben fransada yaşıyorum sorunum çokk acil uzaktan yardım ediyormusunuz gelmemmi gerekiyo

hocam bana da bir muska yazın nazardan öyle çok başım ağrıyorki doktor doktor geziyorum bir torba ilaç kullandım fayda yok siz belki yazsanız bir muska düzelirim inşallh

hocam yeni açtığımız dükkanımız için verdiğiniz bereket duası çok işimize yaradi Allah razı olsun kazancın hayrını görebiliyoruz sağ olun

hocam bende size işlem yaptırmak istiyorum sizi tavsiye ettiler benim eşim beni terk etti nolur yardımcı olun

selamun aleykum hocam bizim bir arazi işimiz var defin işi yani yardımcı olurmusun

hocam keçi boynuzu büyüsü yaptırdım başka bir hocaya hiçbir şey olmadı neden

yeni dükkan açtım hocam işler iyi değil ne yapmamız lazım bizde bereket olsun diye

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN