fbpx

Telefon: 0553-756-53-29

Medyum Zaher SEKMEN

SOĞAN BÜYÜSÜ

SOĞAN BÜYÜSÜ ?

Soğan büyüsü çok eski bir tarihe sahiptir , bu sebeple geçmişi olan bir büyüdür ve yapan kişilerin önerisini ve güvenini kazanmıştır soğan büyüsünün ilmi ikna ve kabullendirmekten gelmektedir bu ne demek oluyor sadece aşk büyüsü , bağlama büyüsü için değil bir aileyi ikna etmek için zorda kalan kişi onu zorda bırakan kişiyi ikna etmek için de kullana bilir soğan büyüsü rahmani midir ? evet rahmani bir işlemdir yapana ve yaptırana zararı yoktur soğan büyüsü yapımında önemli olan konu yapım niyeti , ve ritüelleridir. Soğan büyüsü ile kime neyi düşünmesini istiyorsanız onu düşündürebilir, neyi hissetmesini istiyorsak onu hissettire bilir , aklına girebilir , fikirlerini değiştirebilirsiniz . Bu onun içine cin kaçması anlamına gelmiyor yazımda da anlattığım gibi soğan büyüsü nasıl yapılır ve nasıl etki eder ?
Soğan büyüsünün yapımında soğanın kendisi , soğanın tohumları kullanılabilmektedir mesela büyü yapıldı sizin elinizde bulunan soğana neyi düşünmesini istiyorsanız iğneleri batırarak gerçekleşmesini istediğiniz dileğinizi düşünebilirsiniz . Veya da aşık olmasını istiyorsanız aşık olmasını düşündüğünüz kişiyi düşünerek soğanın tohumlarını toprağa ekebilirsiniz. Peki bu yeterli olacak mıdır ? Soğanı gömdük bitti değil tabi ki işlemi yaptıracağınız profesyonel olduğuna inandığınız medyum sizlere soğan büyüsü için sizlere gerekli okumalarınızı verecektir . onları da yapan kişinin belirttiği günler de ve zamanlarda belirttiği gibi kullanarak sonuç için faydalı hareketlerde bulunabiliriz.

SOĞAN BÜYÜSÜ YAPAN HOCALAR

Soğan büyüsü yukarıda da bahsettiğim gibi yapımı profesyonellik isteyen büyüler arasındadır . Oldukça zahmetli olan bu soğan büyüsü vefkler gibi herkes tarafından yapılamaz çünkü yanlış yapımı büyük sonuçlara yol açabilir buna engel olabilmek için çalışacağınız medyumun profesyonel olup olmadığını iyice araştırmanız gerekmektedir. Medyumun profesyonel medyum olduğuna emin olduktan sonra soğan büyüsü yapan hoca ile işleme başlaya bilirisiniz .
Soğan büyüsü için neler gereklidir ? soğan büyüsü yapımında yapılacak konuya göre değişkenlik gösterebilir istenilecek malzemeler mesela aşk için yaptırıyorsanız hazırlığı için sizin ve karşı tarafın  ismi , anne ismi , doğum tarihi (ay, gün, yıl) olarak gerekmektedir . Peki bu bilgilerden eksiklik olan varsa ne yapmalısınız eğer ki çalıştığınız medyum profesyonel ise eksik olan bilgiler yerine fotoğrafın yeterli olacağını bilir çünkü soğan büyüsü için kime yapılacağı bilinmesi yeterlidir. Eğer ki sizler de SOĞAN BÜYÜSÜ yaptırmayı düşünüyorsanız Medyum Zaher SEKMEN’den yardım alabilirsiniz.
 

8 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın

Call Now ButtonBİZE ULAŞIN