fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

KAŞIK BÜYÜSÜ

KAŞIK BÜYÜSÜ

Kaşık büyüsü niyeti ve amacı bakımından ikiye ayrılır. Kaşık büyüsü hem bağlama büyüsü olarak hem de ayırma büyüsü kullanılabilir. Yani hem rahmani hem de kara büyü olabilir. Bunu kullanış amacı belli eder. Eğer ayırma büyüsü olarak kullanılacaksa iki tahta kaşık alınır, üzerlerine kişilerin isimleri, anne isimleri, doğum tarihleri yazılır. Kaşıkların yönü birbirine ters olacak şekilde yedi kez bağlanır. Yedisinde de yedişer defa okumalar yapılır. Hazırlanan bu kaşıklar gece vakti (en erken yatsıdan sonra) alınır ve ayak basmayan bir yere gömülür. Eğer kişileri ayırmak değil de birbirine bağlamak isteniyorsa bu sefer kaşıklar alınır birbirine bakacak şekilde yedi kez bağlanır. yedişer kez okumaları yapılıp bittikten sonra ayak basılmayan herhangi bir toprağa gömülür. Kaşık büyüsü işlemi bir ile üç hafta arasında etkilerini göstermeye başlar. Bu süreçte karşı tarafla olabildiğince az görüşmek gerekir. Mecburiyet varsa aynı evde kalınıyorsa ya da iletişim halinde olmak zorundaysanız problem değil ama keyfi bir şekilde görüşmelerinizi artırmanız doğru olmaz. Aslında amaç burada kaşık büyüsü yapılacak kişiye düşünmesi için vakit, olanak vermek. Kafasını dinlemesine ve düşüncelerinin oluşmasına müsaade etmektir.

KAŞIK BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Kaşık büyüsü yaptırmaya kesin karar verdiyseniz bir sonraki aşama kaşık büyüsü yapan hoca bulmaktır. Bunu internetten araştırırsanız kafanız iyice karışır. Çünkü binlerce medyum ismi görürsünüz ve hangisinin gerçek hangisinin sahte olduğunu anlayamazsınız. Kaşık büyüsü yapan hocalar hemen hemen her yerde varlar fakat önemli olan güvenilir medyum ile, en iyi medyum ile, en dürüst medyum ile, resmi ve ruhsatlı medyum ile, özellikle de garantili büyü yapan medyum ile çalışmaktır. Medyum Zaher SEKMEN Kaşık büyüsü konusunda uzmandır. Kendisi kaşık büyüsü yapan hoca, garantili kaşık büyüsü yapan hoca olarak bilinir. Çünkü tüm işlemleri garanti altındadır. Kesin olarak çözüm bulunur. Olmama olasılığı dahi yoktur. Medyum Zaher SEKMEN’i en iyi tanıyanlar ona daha önce işlem yaptırmış ve onun neler yapabileceğini daha iyi anlamış kişilerdir. Bunları da internette arayarak bulabilirsiniz. Referanslarımızın yorumlarını sayfamızdan da takip edebilirsiniz.
Sizde kaşık büyüsü yaptırmak istiyorsanız ve aklınızdaki sorulara cevap bulamıyorsanız daha detaylı bilgi için Medyum Zaher SEKMEN’i arayabilirsiniz.
 

2 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN