fbpx

Telefon: 0531-936-28-10

Medyum Zaher SEKMEN

HÜDDAM İLMİ

HÜDDAM İLMİ

Hüddam ilmi cinleri, şeytanları , bütün varlıkları kontrol amacı ile uygulanmıştır. Hüddam ilmi çok eskilere dayanır eski mısırlılara kadar uzanır. Hatta islam dini hakimiyetini  yücelttiği zamanlar da Bütün hüddam ilmi ile cin çağırma kontrol etme ayinleri de , şeytani ayinleri de yasaklamıştır. Bunların yanı sıra dinlerin hepsi  hüddam ilminden bahsetmektedir. Hüddam ilmi Süleyman’ın cinlere hüküm vermesi ve onları kullanması ile tanınıp bilinmiştir. Hüddam İlmi sizlerin de tahmin edebileceği gibi çok tehlikeli  ve sonuçlarının dönüşü olmayan sonuçlar sahne alabiliyor çünkü profesyonel bir medyum bulabilmek çok hüddam ilminden anlayan birini güvenilir bir medyumu bulmak zor eğer ki merakınızdan dolayı hüddam ilmini araştırıp her biliyorum diyenden dinlerseniz başınıza gelebilecek kötü olaylardan bazılarını aşağı not olarak ekliyorum.

  • Yaptıran kişi güçsüz kalırsa
  • Yaptıran kişi fark edilirse musallat durumu olabilir.
  • Dinen bilmeyenlerin yapması kesinlikle haramdır.
  • Başarmak için inanmak gerekli

Yukarıdaki belirttiğim gibi hüddam ilmi yanlış yapıldığı taktirde başımıza geleceklerden bazılarını yukarıdaki notta belirttiklerimden örnek alabilirsiniz. Hüddam ilmi sadece para için bilmeyen kendini hoca zanneden insanlar yüzünden belki bu kadar musallat durumu olmuştur. Çünkü hüddam ilmi zor ve ilim gerektiren bir erdemdir sadece okumayla olacak bir iş değildir çünkü bu varlıklar sadece  ilmi olana gözükürler ve onlarla mücadele ederler.
Kuran-ı kerimin her sure ve her ayetinde bir cin bulunmaktadır. Hüddam ilmi islam dinine göre bu cinleri sahiplenir.  Bunlar gibi daha bir çok örnek buluna biir , mesela kötü güçler tarafından bilinip kullanılması ,gibi örnekleri vardır fakat Kuran-ı Kerim bunu yasaklar ve de hüddam ilmi günah sayılır islam dininde . Çünkü ALLAH’ın yarattığına müdahale ancak yine rabbinden olacaktır. Bu sebeple kesinlikle ama kesinlikle bilmeyenlere,hurafelere,fesatlara,kendini bilmez insanlara güvenmeyiniz güvenip başınıza iş alma ihtimaliniz çok yüksektir. Hüddam ilmi gizli ilimlerin arasında sıralama yapılırsa ilk sırayı hak eder çünkü bu ilim ALLAH’a inkara sürükleyebilmektedir anlamayan kişileri nasıl inkara sürükleyecek hocam ? Şimdi yaratmak ve yönetmek ALLAH’ın ilimidir kimse bunu inkar edemez lakin bunu inkar etmekle kalmayıp aynı zamanda şart koşmakla ve yaptığını yapmanın peşine düşüyorlar.

36 Comments

Add Yours →

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

hocam çıktığınız gazeteler ve verdiğiniz röportajları sizin hakkınızda olan bilgiler gerçek mi hocam

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

hocam tırnak büyüsünü ne amaçla kullanıldığını anlattığınız için teşekkür ederim

sizinle tekrardan görüşe bilmemiz mümkün mü biliyorum yoğunsunuz ama yaptırdığımız rızık bereket işlemi gerçekleştirdi şimdi eşimle aram çok bozuk bunun için bağlama işlemi yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz hocam

siz hangi şehirdesiniz hocam bütün şehirleri uzaktan da yardımcı olabiliyor musunuz

Bursa medyumları arasında en iyisi sizin olduğunuzu biliyorum hocam Bursa’da bağlama işlemi yapan bir medyum arıyorum

hocam annem bize büyü yaptırdı eşimle ayrılmak için elinden geleni ardına koymuyor bizim yuvamız tekrardan kurtarır mısınız hocam

siz hangi şehirdesiniz hocam bütün şehirleri uzaktan da yardımcı olabiliyor musunuz

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN