fbpx

Telefon: 0531-936-28-10

Medyum Zaher SEKMEN

DÜRÜST MEDYUM

DÜRÜST MEDYUM ? , DÜRÜST MEDYUM NEDİR ?

Dürüstlük kelimesi günümüzde ne yazık ki önemini yitirdi. Artık kimse kimseye güvenemiyor. Her lafının altında yalan arıyor. Kardeş kardeşten, baba oğlundan şüphe ediyor. Bu zamanda dürüst kişilere gerçekten çok ihtiyacımız var. Her sektörde dürüst insan önemlidir. Arabanız bozulunca tamire vereceğiniz ustanın dürüst olması, hakkından fazlasını almaması gerekir. Taksiye bineceğiniz zaman taksicinin dürüst olması, sizi en uzak yerden götürmemesi gerekir. Bir restoranda yemek yiyeceğiniz zaman çalışanlarının dürüst olması, birinin artığını atmayıp ötekinin tabağına koyup götürmemesi gerekir.
Dürüstlük her sektörde önemlidir ve bunun olmaması daima müşteriye zarar demektir. Medyumluk için de aynı durum söz konusudur. Medyum dediğiniz kişinin dürüst olması, güvenilir olması gerekir. Yirmi günde olacak işleme iki gün de olur derse, olmayacak işleme olur derse, hakkından fazlasını isterse, iki günde kargolarım deyip on günde yollarsa orada dürüstlükten bahsedemeyiz ve bu sizin zararınıza olur. Dürüst medyumlar bir elin parmağını geçmez. Hepimiz olanları duyuyoruz, insanların nasıl kandırıldıklarını biliyoruz. Onların yüzünden gerçek dürüst medyumlar da zan altında kalıyor. Şerefsizliği onlar yapıyor ama tüm dürüst medyumlar lekeleniyor.
Sizler daha dikkatli olun. Ne siz kandırılın ne de bizim adımız kötüye çıksın. Resmi ruhsatlı medyumlar ile çalışın, ofisi olan medyumlar ile çalışın. Kim olduğu belli olmayan rast gele bulduğunuz numaralardan ümit beklemeyin.
Bu insanlar siz onlara inandıkça kazandırdıkça bu işe devam edecekler. Başta dediğim gibi bütün mesleklerin yalancısı vardır ama en fazla paranız gider. Medyumlukta ise yalancısına denk geldiğiniz an ümitleriniz, umutlarınız, zamanınız, paranıaz gider. Psikolojik olarak da çökersiniz, maddi olarak da. O yüzden elinizden geldiğince dürüst medyumlar araştırın, dürüst medyumlar ile çalışın. Güvenilir medyum size daima kazandırır. Siz faydalanırsınız, eşinize, dostunuza tavsiye edersiniz onlarda faydalanmış olur.
Dürüst medyum arayışındaysanız Medyum Zaher SEKMEN hoca ile çalışabilirsiniz. Tüm işlemleriniz güvence altındadır. Ofisine gelmek isteyenler randevu alabilir. Gelemeyenler için de uzaktan yaptığı çalışmaları vardır. Nerede olursanız olun, ne derdiniz olursa olsun kendisinden yardım talep edebilirsiniz. Akşam 22:00′ a kadar arayabilirsiniz. Ondan sonrası Hocamızın işlem saatidir.
 

13 Comments

Add Yours →

medyum hocamla mi görüşüyorum hocam ben zonguldak’tan yazıyorum medyumluk hakkında bilgi alacaktım

dil bağlama işlemi sayesinde eşimin ailesinin dilini bize karşı bağladınız kişilerimi sona erdi çok sağ olun hocam

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

hocam yaptırdığımız yumurta büyüsü sonucunu erdi hiç beklemiyordum çok teşekkür ederim çok sağ olun ellerinizden öperim

hocam evlenemedim bir insan var çok seviyorum onunla tekrardan görüşebilmek için bize yardımcı olabilir misiniz

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN