fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

CİNLERLE ARKADAŞ OLMAK MÜMKÜN MÜ?

CİNLERLE ARKADAŞ OLMAK MÜMKÜN MÜ?

Cin çağırırsam musallat olurlar mı? Cin çağırmak günah mıdır? Cin çağırmak tehlikeli midir? Cinlerle arkadaş olunabilir mi? Cinlerle dost olmak mümkün mü? Cin çağırma yöntemleri nelerdir? Müslüman cinler musallat olurlar mı? Cinler gelecekten bilgi verir mi?
Bana en çok gelen sorulardan birisi hiç şüphesiz “Cinlerle arkadaş olunur mu? sorusu. Bunu çoğu yerde açıkladım ama hala bunu isteyenler var. Karşınızdaki varlık yani cinler sizlerden çok daha farklı. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak. Sizin gibi düşünmeyen, sizin gibi davranmayan, sizin gibi yaşamayan bir varlık ile arkadaşlık etmeniz imkansız. Çoğu zaman her şeyimizin aynı olduğu insanlarla bile anlaşamıyoruz. Kaldı ki cinlerle dostluk kuralım.
Cinlerle dost olmak imkansızdır. Yalnızca ilim sahibi medyumlar emri altına alıp hüddam olarak işlemlerinde yardımcı olarak kullanır. Bunu yapan bizler bile işlemler dışında irtibata geçmeyiz. Bunun bir çok sebebi var. Diyelim ki irtibata geçmeyi başardınız.Öncelikle size ne amaçla yaklaştıklarını bilemezsiniz. Sizden bir kaç gün sonra ne isteyeceğini bilemezsiniz. Sizinle oyun oynayıp oynamadığını bilemezsiniz. Yalan söyleyip söylemediğini bilemezsiniz.
Zarar vermeye başladığında ne yapacağınızı bilemezsiniz. Bu noktada büyük hatalar yapıp konuşma yetisini kaybeden bir çok hastam da oldu. Ya da yuvası dağılan, yataklara düşen, felç kalan… Tüm bu hastaların durumunu siz benimle beraber görmüş olsaydınız emin olun, cinlerle arkadaş olmayı asla istemezdiniz. Onun için bu kitaplarda ya da internette okuduğunuz cin çağırma yöntemleri yazılarını lütfen bir kenara bırakın. Önce kendi aleminizi çözmeye, anlamaya çalışın. Ben yapmamanız gerektiğinden ve bunun sebeplerinden bahsettim. Biraz da sizin bunu ne için istediğinizden bahsedelim mi?

-Merak duygusu
Merak ediyorsunuz. Cinler size ilginç, karmaşık, inanılması ve anlaşılması zor geliyor. Bu yüzden öğrenmek bizzat tanışmak istiyorsunuz. Bunun için arkadaş olmanıza gerek yok. Cinler hakkında bilmemiz gereken kadarı zaten bize verilmiş.

-Gelecekten bilgi alma isteği
Merak ettiğiniz soruların yanıtını almak istiyorsunuz. Gelecekte hayatta sizi nelerin beklediğini onlara sormak istiyorsunuz ama size kötü bir haberim var. Cinler yalan söyleyen varlıklardır. Sizinle bu konuda oyun oynayabilirler. Sizi olmadık şeylere inandırabilir bütün hayatınızı alt üst edebilirler.
-Tereddüt, emin olma isteği
Herkesin o meşhur “Kahve fincanı ile cin çağırdık. Fincanlar havaya kalktı.” vb. şeklinde anlattığı olayları büyük bir hayretle dinlediniz. Acaba ben de denersem olur mu diye düşündünüz. İlk fırsatta arkadaşlarınızı toplayıp iki mum yakarak fincanların hareket etmesini beklediniz ama dikkatli olun, onları nasıl geri göndereceğinizi bilmiyorsunuz.

30 Comments

Add Yours →

zaher hocam size ilk başta hiç inanmamıştım ama karım geri dönünce çok şaşırdım ve mutlu oldum sizden özür dilerim hocam

hocam sevdiğim adamı elinde çiçekle kapımda görünce çok şaşırmıştım sizin sayenizde geri geldi çok şükür

zaher hocam size ilk başta hiç inanmamıştım ama karım geri dönünce çok şaşırdım ve mutlu oldum sizden özür dilerim hocam

hocam şirinlik muskası etkisini göstermeye başladı ömürlük olacağı konusunda Garanti vermiştiniz çok sağ olun sizi çok seviyorum

hocam keçi boynuzu büyüsü yaptırdım başka bir hocaya hiçbir şey olmadı neden

hocam gönül işine nasıl müdahale edilir benim sevdiğim başkasını seviyor buna dayanmak çok zor

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN