fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

CİN NASIL ÇAĞIRILIR?

Cin nasıl çağırılır? Cinlerle arkadaş olmak mümkün müdür? Cinler çağırınca musallat olurlar mı? Cin çağırmak tehlikeli midir? Cin çağırmak zararlı mıdır? Cin çağırmak kişiye zarar verir mi? Cin çağırmanın tehlikeleri nelerdir? Cinler musallat oldu ne yapmalıyım? Cinler neden musallat olur? Cinler neden musallat olur? Cinler nelere sinirlenir? Cin çağırmak için fincanlı yöntem doğru mudur? Fincanla cin çağırılabilir mi? Ruh çağırmak mümkün müdür? Ruh çağırdığımızda gelen cin midir? Çağırılan cin geri nasıl gönderilir?

“Cin nasıl çağırılır” konusuna eminim çoğu kişi ilgi duyuyor. Bu kadar merak etmenizin sebebi bilinmeyen varlıklar olması. Haklarında bilgimiz eksik ve merak duygumuz baskın. Peki cin nasıl çağırılır? Kardeşlerim lütfen bu cin nasıl çağırılır, yazımı dikkatli okuyun. Yazacağım bilgiler son derece önem teşkil etmektedir. Cinler biliyorsunuz ateşten yaratılmış varlıklardır. Çok hızlı düşünüp çok hızlı  hareket ederler. Netice de her ne kadar insanlar cinlerden üstün olsa da bu onlar bize hiçbir şekilde zarar veremezler anlamına gelmiyor.
Cinler musallat olduklarında her türlü kötülüğe sebep olabilirler. Bu hastalık, ayrılık, ruhsal rahatsızlık, hafıza kaybı, bereketsizlik hatta ölüm bile olabilir. Baştan bunları söylüyorum ki ona göre hareket edin. Sonradan pişman olacağınız şeyleri yapmayın. Cinlerle arkadaş olmak diye bir kavram yoktur. Çağırmayı başardığınızı varsaysak bile bunun devamında zararlı çıkacağınız yüzde yüzdür. Cinlerle irtibat kurmak medyumlara ait bir iştir ve öyle kalmalıdır. Dur bir deneyeyim, bakalım ne olacak diyeceğiniz en son şey bu olmalı. Kimse dur bir kendimi yakayım nasıl bir his demiyorsa bunu da öyle kabul etmelidir. Canınızla, hayatınızla kumar oynamayın. Bana gelen birçok hasta cin çağırmış ve musallata uğramış. Kurtulmak için her şeyi yapacak durumdalar. Hallerini görseniz adlarını bile ağzınıza alamazsınız. Kardeşlerim, ben sizleri uyarmak istedim. Gözlerinizde perde olmasının sebepleri var. Bazı insanların gözlerinde perde olmaması Allah’ın bir lütfudur. Allah bu insanları zaten korur. Bu kişiler de kendilerini geliştirirlerse medyum olurlar. Yani bunun size doğuştan gelmesi gerekirdi. Allah size göstermediyse emin olun öyle olması gerektiğindendir. Piyasadaki saçma sapan cin filmlerini izleyip kendinize bu tür fanteziler yaratmamanızı öneririm.
Cin nasıl çağırılır konusu hakkında detaylı bilgi için Medyum Zaher Hoca’ya ulaşabilirsiniz.

9 Comments

Add Yours →

teşekkürler hocam annemin bana yaptırdı Kara büyüden beni kurtardın annem diyorum artık seviyorum onu sağ olun Allah razı olsun hocam

ben rüyamda çok değişik şeyler görüyorum hani derler ya rüyalar bilinçaltıdır diye benim bilinç altımda öyle şeyler olması imkansız hayatımda görmediğim duymadığım şeyler hocam ve çoğunluğu kabus bende bakım yaptırmak istiyorum

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN