fbpx

Telefon: 0539 548 51 25

Medyum Zaher SEKMEN

CEVİZ BÜYÜSÜ ?

CEVİZ BÜYÜSÜ ?

Ceviz büyüsü en etiki aşk büyüleri arasındadır . Kesin sonuç vermesiyle ve rahmani olmasıyla bilinir . Rahmani derken ne demek istedim şu anlama çıkar yapana ve yaptırılan kişiye asla bir zararı yoktur.Ceviz büyüsü yapımı kolay olmayan fakat yapımı başarılı olursa kesin sonuç veren işlemlerdendir ve de bu sonuç süreci iki ile on dört gün içinde değişkenlik gösterir.
Ceviz büyüsü yapılmaya başlandığında kişilerin dikkat etmesi gereken unsurlar vardır bunlar , alkol alınmaması , uyuşturucu ve kafa yapıcı bütün maddelerden uzak durulması , zinadan uzak durulması gibi birden fazla sebebi vardır . Bir çok büyüde böyle bir şey yok neden ceviz büyüsün de var ? Çünkü ceviz büyüsü rahmani büyüler , ak büyüler grubuna girmektedir bu sebeple dikkat edilmesi gereken noktaları bulunmaktadır.

CEVİZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Ceviz büyüsünün yapımı normal insanlar tarafından denenmelidir , yine de ben anlatacağım
Büyünün yapılacağı cevizin içi boşaltılır içine medyumun sahip olduğu mürekkep ile gerekli yazılar yazılıp gömülür sonra ceviz kabukları kapatılır ve iyice bantlanır ondan sonra tekrardan özel olan ipliği ile üzerine tam yedi kez düğüm atılır bu dediklerim uygulanırken yapan medyumun okuması gereken okumalarını tamamlaması gerekmektedir bununla beraber işlemin yapımı tamamlanmış olur ?
Hocam ceviz büyüsü yapıldığında biz nasıl kullanacağız ? Şöyle olacak teslim aldığınız işlemlerin yanında birden fazla muska olacaktır onları en az bir olacağı için birincisini aynı gün akşamı niyetinizi ederek yakınız , ve küllerini toprağa gömünüz , ertesi günde diğerini yakıp toprağa gömünüz  . Ve en sonunda hazırlanan ceviz kalana kadar aynı işlem tekrar edilir.
Büyünün yapıldığı cevizi aradan dört gün geçince toprağa gömülmelidir ve gömülürken niyetinizi eksik etmeyiniz işleminiz gerçekleşmiş olsa bile böyle dememin sebebi ceviz büyüsü yapıldığı andan itibaren sonuç verebilecek bir işlemdir . Cevizi de toprağa gömdükten sonra beklemekten başka bir yapmamı gereken kalmayacaktır.

CEVİZ BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Ceviz büyüsü herkes tarafından yapılabilecek bir büyü değildir. Sebebi ise yapımı zahmetli okumaları zor ve tekerrür gerektiren ilmi büyük ve rahmani bir işlem olmasıdır .Eğer ki  ceviz büyüsünün yapımında hata yaşanırsa bu size etki edecektir. Yıldızınızı düşürebilir , Kısmetiniz kapana bilir , umutsuzluğa sürüklenecektir. İşlemi başarısız olan kişi bunların yanı sıra saymayı unuttuğum belli başlı sonuçlara daha sebebiyet vere bilir bu sebeple ceviz büyüsü yapan hocayı seçerken emin olmalısınız. Eğer ki sizde Ceviz büyüsü yapan  hoca arıyorsanız Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz.
 

2 Comments

Add Yours →

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN