fbpx

Telefon: 0531-936-28-10

Medyum Zaher SEKMEN

AŞK BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

AŞK BÜYÜSÜ YAPAN HOCA

Aşk büyüsü yapan hocalar , kişilere karşı ilgili ve olumlu yaklaşırlar çünkü karşı insanın psikolojisinden anlaması gerekmektedir sadece ilim yeterli olmayacaktır neden diyecek olursanız eğer ki sizin yapılacak işleme olan inancınız olmaz ise karşıdaki ne kadar profesyonel medyum olsa da , ne kadar güvenilir medyum olsa da bu işinize yaramayacaktır. Aşk büyüsü yapan hocalar genellikle ilk işlem öncesinde kişilere bakım yaparlar bağlama büyüsü yazımda anlattığım gibi  ve bu bakımdaki sonuca göre işleme geçilir .
Nasıl yani hocam bakımda olumsuz bir şey çıkarsa işleme geçilmez mi soruyor gibisiniz ? Kesinlikle öyle bir şey yok. Örneğin  bakımınız yapıldı ve üzeriniz de bir büyü çıktı bu büyü bozulur ve işlemimize öyle geçilir illaki büyü olmak zorunda değil bu yıldız düşüklüğü olabilir kısmet kapalılığı olabilir birden fazla sebebe bağlaya biliriz tabi ki bunları , bahsettiğim gibi minik şanssızlıklar çıkarsa işlem öncesi bakımda karşımıza güvenilir olarak belirlediğiniz medyum işleme geçiş yapabilir , işlemlerin yapılış süreler ve gerçekleşme süreleri vardır.
Bunlar değişkenlik göstere bilir fakat sizler internetten okuduğunuz işlemlerde ısrarcı olmayınız neden derseniz çünkü işlem öncesi bakımımızın birde böyle bir önemi vardır bakımda görecektir büyüyü yaptırmaya karar verdiğiniz medyum ve işlemine geçecektir , pekala yaptırdığımız işlem sonuç vermezse yaptırdığımız hocaya güvenimi sarsmalı mıyım , bunun için erken olabilir çünkü nadiren de gözükse sizin işleminiz yapıldığında sonuç alma aşamasında size de bir büyü yapılmış olabilir veyahut işlem etki göstermeye başladığında birinin kıskanıp nazar değdirme olasılı bile çok yüksektir bu sebeple aşk büyüsü yapan hocanıza işlem öncesinde ricanızı bulunun korumasını da yapar mısınız hocam diye ?
Neden bunu belirttim çünkü işlem korumaları işlemler ile genellikle beraber yapılmaz zaman uzatır emeği yüksektir ve de herkesin yapabileceği tarz da işlemlerden  değildir evet büyüyü çoğu kişi yapabilir bunlar profesyonel medyumlar olabilirler , fakat herkes koruyup , bozamaz zaten bu sebeple aşk büyüsünü yapan hocalar , koruyanlar ve boza bilenler değerlidir peki hocam korumasını yaptırdık başka bir şey gereklimi ? Eğer ki yaptırdığınız işlemi başkalarından gizli tutuyorsanız mani olabileceğini düşündüğünüz bireyler var ise evet aşk büyüsünü yaptırdığınız hocanıza korumasını yapmasını istediğiniz işlemi birde gizlemesini rica ediniz. Bu yazımızdaki konuştuğumuz bütün her şey tamam ise işleminizin sonuç alma zamanını gönül rahatlığıyla bekleye bilirisiniz.
 
Sizlerde AŞK BÜYÜSÜ YAPAN HOCA arıyorsanız Medyum Zaher SEKMEN’e başvurabilirsiniz.
 

14 Comments

Add Yours →

hocam Allah sizden razı olsun eşim geri geldi yaptırdığım aşk büyüsü rahmani büyüler arasından dediğiniz işlem gerçekleşti hocam sizden Allah razı olsun

ben Antalya’dan Serhat hocam ben sizden yardım istiyorum benim derdim eşimin annesinin bana yaptırmaya çalıştı işlemler ben sürekli koruma işlemi yaptırıyorum ama bizi papaz büyüsü ile Ermeni büyüsü ile ayırmaya çalışıyor nasıl yardımcı olabilirsiniz

hocam en iyi medyum siz misiniz internette araştırdım sonuçlara göre en iyi medyumlar dan birisi sizsiniz

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN