fbpx

Telefon: 0506-069-28-36

Medyum Zaher SEKMEN

MUSKA NEDİR ?

Muska nedir ? , muska yapan hoca ? muska yapan medyum ? muska kim yapar ? ne için muska yapılır ? muska yaptırmak günah mıdır ?

Muska denince akla ilk olarak içeriğinde dini bilgiler olan kağıt parçası geliyor aslında haksız da sayılmazsınız, muskaların içlerinde genellikle büyü için gerekli işaretler veyahut yine büyü için İbranice yazılar Arapça yazılar bulunabilir. Veyahut vefkler , celbler de bulunabilir. Muska bu bahsettiğim yazımların , işlemlerin üçgen bir biçimde katlanıp saklanabilir hale getirilmiş olan haline denmektedir. Peki bu muskalar gerçekten işe yarar mı?
Tabi ki yaramaktadır , fakat muskanın içeriğinden çok milyonlarca etkeni vardır. Yapılan işlem, yazılan dua, çizilen işaretler, muska yazan hocalar, medyumlar, kullananlar bu etkenler arasındadır. Aynı zamanda bu dediklerimin yanı sıra kullanan kişinin muska kullanırken dikkat etmesi gereken noktalar olacaktır. Mesela muska takılan süre zarfında asla alkol tüketilmemeli, zina yapılmamalı, hatta alkollü ortamlarda dahi bulunulmamalıdır.
Muska taşıyacağınız süre boyunca özenle taşınmalıdır. Bu dediklerimi zaten uyguluyorsanız korkmanızı gerektirecek pek bir durum kalmıyor. Peki bu muskaları ölene kadar saklamanız gerekecek mi ? Tabi ki hayır, örneğin ceviz büyüsü yaptırdınız.
Size kullanmanız gerekenler arasında bir muska verildi bunu muska yazan hocalara sorun “Ne kadar kullanmam gerekir?” diye. Ceviz büyüsünde iki hafta taşımanız gerekir iken canbar büyüsü olursa bu sayı üç haftaya çıkabilir.
Tabi ki bunlar tamamen örnekleme. Eğer bir gün muskayla işiniz olursa muska yazan hocalara bunların hepsini danışmalısınız . Aksi takdirde olumsuz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Sizde aklınıza gelen bütün muskalar için Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz.

Muska yazan hocalar

Muska yazan hocalar genellikle yazmadan önce kişilerden belli başlı bilgiler isterler bunlar
1- İsim
2- Anne ismi
3- Doğum tarihi
4-Eksik bir bilgi var ise yerine fotoğraf yeterli olacaktır.
bu bilgiler ile beraber muska yaptırmayı düşündüğünüz medyum muskanızı hazırlamaya başlar bu belirli bir zaman işaret eder ama bu büyüler gini 3-4 gün zaman kaybettirmez muskalar genellikle hazırlayan medyumun profesyonelliğine göre bir saat ile bir gün arasında hazırlanma süreleri vardır muskalar yapılış tarzlarına göre kendilerini büyülerden ayırırlar bunun sebebi ise meseela ceviz büyüsü yaptık aynı zamanda muhabbet celbi neden büyü garantili de celb değil? Çünkü adı üzerinde büyü ilim ile celb dua ile gerçekleştirilir. Bu sebeple ikisininde yapısı sonuçları ve sonuç alma zamanları birbirinden oldukça farklıdır. Muska yaptırmak günah mıdır ? Hayır, kesinlikle değildir. Muska dediğim sadece dualarda , celb ,vefk , ve bazı rahmani işlemlerde kullanıyor.Muska yaptırmayı düşündüğünüzde yazımda da anlattığım gibi muska yazan hocalardan yardım almanız yeterli olacaktır.
Eğer sizde aklınızda bulunan bir vefk , celp veya da uygun muska için uygun olan bir rahmani işlem arıyorsanız Medyum Zaher SEKMEN’e ulaşabilirsiniz. ” 0506 069 28 36″

7 Comments

Add Yours →

hocam annem bize büyü yaptırdı eşimle ayrılmak için elinden geleni ardına koymuyor bizim yuvamız tekrardan kurtarır mısınız hocam

size yaptırdığımız bağlama işlemi gerçekleşti çok uzun zamandır görüşemiyoruz sizinle özür dilerim sizi yakında ziyarete geleceğim

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN