fbpx

Telefon: 0506-069-28-36

Medyum Zaher SEKMEN

HAVAS İLMİ – İlm-i Havas

Havas ilmi nedir ?

Havas ilmi çok geçmiş yıllara dayanan peygamberler ve dinler ile beraberinde gelen çok gizli bir ilimdir hatta kuran-ı kerim in farklı yüzü denile bilir insanların sorunlarını çözmekte kullanılmıştır pekala bu nasıl ortay a çıkmıştır ve nasıl sorun çözmekte kullanılmıştır ?  Havas ilmi Farklı alemler hakkında bizlere bilgi veren bir ilimdir bu farklı alem kimler midir ? Tabi ki cinler , cinler alemi yeterince gizli ve soru işaretleriyle dolu bir ilimdir sebebi ise bilenlerin anlatmasının yetmeyeceği kadar hayal gücünü zorlayacak olmasıdır.  Havas ilmi  cinler ile anlaşma yapılıp insanların sorunlarını çözmekte kullanılmıştır çözümlerde büyü ismini almıştır büyü her daim kötülük demek değildir eski yazılarımda da değindiğim gibi çıkarları doğrultusunda hareket eden insanlar büyüye ancak farklı gözle bakabilirler ve ancak farklı gözle bakabilen cinlerden yardım alabilirler . Bu yardımların yol açtığı destekler ise genellikle Kara büyü adı altında toplanmaktadır.
Bu Havas ilmini gerçekleştire bilmek için bazı kurallar gerekmektedir bu kurallar neler midir ? aşağıda belirteceğim gibidir ancak belirtmem gerekir ki cinler alemi ,havas ilmi çok gizli ve sahip olmayan edinemeyen kişilerin bulaşmaması gerekmektedir çünkü karşılaşabileceği alabileceği büyük sorumluluklar sıkıntılar çileler başlarına gelebilir , hocam bu başımıza gelecek çileler ne gibi çileler  . musallat , ruhsat   bozuklukla, karakteristik bozukluklar gibi  bir çok sıkıntılara yol açabilir  gelelim havas ilmini anmadan önce ki temiz olma kurallarına  bunlar aşağıda anlattığım gibidir ;
KARARLI OLMAK ; kararlı olmak yapılan işin kesinliğini ifade edebilmek o konu üzerine başarılı olduğunun bilinmesi kendinden emin hareket edilmesi lazım
SIR TUTMAK  ; Adı üzerine havas da gizli ilimler arasındadır bu sebeple bir sır gibi saklanmalı ve asla açığa çıkmamalıdır nasıl kendi ayıbınızı saklıyorsunuz bunu da bir hazine gibi saklamalısınız.
ACELE ETMEMEK ; Bu tarz gizli ilimler de en önemli olay zamandır . Zamanda bir su gibi sessiz sakin ve akar olmanız lazım sabırla beklemek ve kendinizi sıkıntıya sokmamanız aynı zamanda kesinlikle acele edilmemesi gerekmektedir.
TEMİZ OLMAK ;  Temiz olmak derken kişinin ruhani olarak ,akli  olarak ,zihinsel olarak , düşünce olarak , necaset olarak ,bedenen olarak tamamen her konuda temiz olmasıdır çünkü ilimin başı inançtır inancın başı ibadet ve temizlikten geçer , ilim başlangıcı öncesi tamamen temiz olmaya gayret edilmelidir.
HAVAS İLMİ HAKKINDA BİLGİLİ OLMAK ; Havas ilmi öyle yazılanları yapayım da cinler ile irtibat haline geçebileyim diyebileceğiniz bir ilim değildir öğrenmediyseniz ,veyahut sahip değilseniz internetten veya çevrenizden duyduğunuz yazılarla dinletilerle hareket edebileceğiniz bir ilim değildir sonuçları pek ağır olabilmektedir.
HAVASA BAŞLANILACAĞI İŞLEM YAPILACAĞI ZAMAN ; Bunlar özel anlardır kişinin de ruhen hazır olması gereken veya beklenilmesi gereken zamanlar olarak ayrılabilir uyulmaz ise zaten kesinlikle başarısız olunacaktır.
Eğer ki sizin de havas ilmi hakkında merak ettiğiniz sorular var ise Medyum Zaher SEKMEN den yardım alabilirsiniz.
 

13 Comments

Add Yours →

hocam annem bize büyü yaptırdı eşimle ayrılmak için elinden geleni ardına koymuyor bizim yuvamız tekrardan kurtarır mısınız hocam

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN