fbpx

Telefon: 0531-936-28-10

Medyum Zaher SEKMEN

EN İYİ MEDYUM


EN İYİ MEDYUM

İnsanlar bu dünyada yüz elli bin yıldır bu dünya da hayat bulmaktadır . dinler ise son on bin yılında var olmaktadır ve insanlar bu on bin yılın on binini de daha eskiler gibi sıkıntılar ,yaşam çilesi , açlık ve stres, kin ,nefret , sevgi, yoksulluk ile geçirdiler eskiden beridir belli başlı yöntemler ile bunların üstünden gelmeye çalışılmıştır pekala gayretleri dinler ile beraber farklı yollara başvurulmaya başlanmıştır bunlar , dua , ibadet ,şükür ,oruç , büyü gibi şükür ve deneme yollarına bürünmüştür pekala büyünün buradaki işi nedir birazda ondan bahsedelim ?
Biliyorsunuz ki bu herkes bu hayatta bir değildir sevgi , aşk , sadakat , zenginlik bunlar herkeste farklı şekilde olabilecek kavramlardır büyü ise burada belirli şartlar karşılığında bunlara farklı amaçlar ile ulaşa bilmektir. Ancak bunu her insan yapamaz  bunların arasında bazı ilme sahip olanları vardır onlara ise medyum denilmektedir ,  bizim yazımızda anlattığımızda bu işi yaptıracak isek en iyi medyumu bulmalıyız .
Çünkü büyü ilmi havas ilmi bahsedildiği kadar kolay ve basit değildir . yapılışı esnasında veyahut yönlendirmeleri arasında yanlışlık yapılırsa büyük sıkıntılara yol açabilecek ilimlerdir bu sebep yüzünden çevremizdeki ulaşabileceğimiz en iyi medyum ile çalışmalıyız . En iyi medyum diye nitelendirdiklerimizi nasıl ayırt edebiliriz , farkındalıkları var mıdır ? Tabi ki vardır mesela bir medyumun iyi olup olmadığını belli başlı yöntemler ile fark edebiliriz örneğin  , resmi ve ruhsatlı mı ? ,sertifikaları başarı üzerine mi , hangi tarz büyüler üzerinde çalıştığın da kişinin teğet etmelisiniz aşk büyüsü konusunda uzman birine kalkıp da sabun büyüsü yaptırmamalısınız .aynı zamanda yaptığı eski işlerden referanslarını kesinlikle kontrol etmelisiniz onu çevrenizde eğer ki var ise internette araştırmalısınız  veya sorup soruştur malsınız.

MEDYUMLAR NEDİR ? MEDYUMLAR NE YAPAR ?

Medyum nedir ? Medyumlar çok eski zamanlara dayanan bir ilim insanlarıdır her çevrede farklı isimler sahip olmuştur ,hoca, derin hocalar ,emin kişiler gibi birden fazla isime sahip olmuşlardır insanlar en iyi medyumları bulmak için çaba göstermelidir. Çünkü ancak en başarılılar en iyi ve en önemlileridir . riske girilecek konular değildir  medyumlar ne yapar ? biz ilim sahibi insanlar çeşitli yollar ile bakımlar yapıp merak edilenleri cevaplamakla kalmayıp ismi çok duyulan büyüleri yapan kişiler olarak biliriz fakat bu yanlıştır çünkü ilk başta da dediğim gibi ilim sahibi olan insanlar. Kendilerinin nasıl bilindiğine dikkat eder  medyumlar dini ilmi olarak havas ilminde kendilerini olabildiğince geliştirmiş olan bilge insanlardır sadece büyü değil dini olarak bütün konuklarda ilim sahibidir.

2 Comments

Add Yours →

sizinle tekrardan görüşe bilmemiz mümkün mü biliyorum yoğunsunuz ama yaptırdığımız rızık bereket işlemi gerçekleştirdi şimdi eşimle aram çok bozuk bunun için bağlama işlemi yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz hocam

hocam benim kaynanam büyücülerle uğraşıyormuş eskiden eşim doğduğundan beri başına musallat durumu varmış kendisi sürekli cinler tarafından taciz ve tecavüze uğradığını dan bahsediyorum bu Bizim durumumuz ben ciddiye almıyordum İlk başlarda fakat zaman geçtikçe anlattıklarının ciddi ve gerçekçi olduğuna kanaat getirdim de internetten sürekli hoca araştırmaya başladı fakat kimse sizin gibi cesur davranıp da bu işin altına elini koyamadı sizin yaptığınız koruma işlemleri bizimle çalışma yöntemleriniz bize yapmak isteyip de anlattığınız işlemler sayesinde şu anda eşim 1 yıl geçti süredir kendine geldi ve cinler tarafından herhangi bir görüşmeye maruz kalmadığını belirtiyor sizlerin bizim üzerimizdeki papaz büyüleri ne Ermeni birilerini ve daha bir çok sıkıntılı işlemleri görüp bunları bulduğunuzu anlatmanız bizleri de ki kanıtlarla birleşince bizlere sevindirici bir haber oldu çok teşekkür ediyorum saygılarımla

Bir cevap yazın

BİZE ULAŞIN